Kayseri Kocasinan Sema Tan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sema Tan

kocasİnan, KAYSERİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlk Yardım Kursu , Acil Durum Eğitici Eğitimi Kursu , Hasta Bakımı Kursu , İlk Yardım Eğitici Eğitimi Kursu , Engelli Bakım Kursu , Cankurtaran Kursu , Tıbbi Sekreterlik Kursu , Hasta Kabul Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sema Tan, KAYSERİ KOCASİNAN ve civarında hizmet vermekte olup 07.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KAYSERİ ilinde hizmet veren 318 kurs/özel ders verenden 221 . sıradadır. Başta İlk Yardım olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sema Tan, 5 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Saglıkçıyım. Uygun fiyatlı özel ders verebilirim


İlk Yardım Nedir?

İlk yardım, herhangi bir kaza ya da yaşamı tehlikeye düşüren bir durumda, sağlık görevlilerinin veya ilk yardım eğitimi almış herkesin tıbbi yardımı sağlanıncaya kadar, hayatın kurtarılması ya da durumun daha kötüye gitmesini önlemek amacıyla olay yerinde, tıbbi araç gereç aranmaksızın mevcut araç ve gereçlerle yapılan ilaçsız uygulamalardır.

Acil Durum Eğitici Eğitimi Nedir?

Alt kısımda belirtilen kanun ve yönetmelikler kapsamında Acil Durumların belirlenmesini sağlayacak, doğru müdahale planını yapabilecek ve uygulayacak, kriz ve afet yönetimi şeklini kavrayıp öğretebilecek, Yangınla Mücadele Ekibi (Söndürme Ekibi), Arama, Kurtarma Ekibi, Tahliye Ekibi, İlkyardım Ekibi, Koruma Ekibi, Haberleşme Ekibi, Teknik Ekipler ve Acil Durum Koordinatörünün yer aldığı Acil Durum Müdahale ekiplerinin koordinasyonun sağlanması ve ekiplerin görev ve çalışma şekillerini ayrı ayrı her ekip için eğitim programı hazırlayabilecek ve ekiplerin yıllık tatbikatlarını yaptırabilecek Eğitmen yetiştirmektir.