Bu kursu paylaş
0 Yorum

Fatih  Yalçın

melİkgazİ, KAYSERİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Fatih Yalçın, KAYSERİ MELİKGAZİ ve civarında hizmet vermekte olup 05.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KAYSERİ ilinde hizmet veren 186 kurs verenden 26 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. Fatih Yalçın, 28 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
SON İKİ YILDIR  HER SEVİYEDE VE REFERANSLI VE GARANTİLİ İNGİLİZCE ÖZEL DERS VERİYORUM. TOEFL, YDS, ÇEŞİTLİ KURUMLARIN TERFİ SINAVLARI GİBİ ÖZELLİKLİ SINAVLAR DA DAHİL OLMAK ÜZERE, BU İŞİ SEVEREK VE SEVDİREREK YAPIYORUM.

er seviyede, ister sınavlar için, ister konuşmaya , isterseniz de çeviri yapmaya yönelik (dilerseniz bu alanların hepsi için) sizi İngilizce alanında uzmanlaştırmayı vaad ediyorum. İngilizce, uzaktan bakıldığında zor ve sıkıcı görünse de aslında dünyadaki en kolay dillerden biri. Hangi zamanda, hangi yardımcı fiilin hangi düzene göre kullanildigini kolayca anlayacak ve gramer sorununu kısa sürede halletmiş olacaksınız. Bu yöntemle, gireceginiz sinavlarda başarı oraniniz hayal bile edemeyeceğiz oranda artmış olacak. Bunun yanında tabi ki kelime dağarcığınızı da hem o kelimelerin geçtiği İngilizce cümleler kurarak, hem de değişik cümleler içine zıt ve eş anlamlılarını yerleştirerek  çok kısa sürede ve bir daha unutmamak üzere zor veya sıkıcı sandığınız yeni kelimeleri hem öğrenmiş hem de tanımış olacaksınız.. Ayrıca konuşmada , özellikle geçmiş zamanlı cümle yaparken düzensiz fiillerin ikinci-üçüncü hallerini ezberlemeden doğru ve akıcı konuşmalar yapmanızı sağlayacagim yöntemle de, düzensiz fiillerin ikinci ve üçüncü halleri ezberlemek yüzünden soğudugunuz  İngilizce'yi sevecek ve kısa sürede İngilizce konuşabilmenin hazzını maddi ve manevi olarak gormeye baslayacak ve bundan büyük bir keyif alacaksınız.. Size iş ve sosyal yaşamınızda başarı ve özgüvenin anahtarını sunuyorum. Benden daha önce ders alan ya da almakta olan kişilerden referans verebilirim. Kendileriyle dilerseniz yüz yüze dahi görüşebilir ve aldıkları derslerden sonraki başarı hikayelerini bizzat dinleyebilirsiniz. Teog,YDS, TOEFL, meslek içi yükselme ve tazminat hakediş sınavları, konuşma,konuşulanı anlama gibi İngilizce ile ilgili her ihtiyacınızın karşılığı %100 başarı garantisi ile bu kursta. Ders yeri olarak kaynak kullanımı bakımından kendi evimi tercih ediyorum. (Mimar Sinan Mahallesi)
Aslında bu bir ders değil, çok keyifli bir hobi.Bir başka dili anlamak ve konuşmak başarının ve çok yönlü bir insan olabilmenin ilk anahtarı. Gelin, hiç bir kaybınızın olmayacağı ücretsiz derse katılın ve kararı kendiniz verin...
İngilizceyi yıllarca okullarda, özel kurs veren dil okullarında öğrenmeye çalışıp istediğiniz düzeye bir türlü gelememiş olmanın  suçlusu siz değilsiniz, endiselenmeyin..Bu sadece maalesef yanlış öğretim sisteminin ve bu sistemde ısrarcı olmanın bir sonucu.
Başarılı bir gelecek isteyen üniversite öğrencileri, üniversitelerin İngilizce bölümlerini kazanmak isteyenler ya da kariyerine üniversitede hoca olarak devam etme planı yapanlar, iş yerinde yükselme ve yurt dışına iş veya seyahat amaçlı çıkmak istiyorum diyenler, lütfen ücretsiz deneme seansına katılın ve  bu dili ogrenmenin ne kadar zevkli ve kolay olduğunu bizzat görün..
Not: Halen yurtdışı musteri ilişkileri yoneticisi ve ithalat sorumlusu olarak çalışıyorum. ilk kez Au-pair kapsamında, üniversitede  İngiltere'nin  Leicester şehrinde çocuk bakıcılığı ve diğer ev işleri yapmak ve tabi ki İngilizceyi geliştirmek için yaklaşık beş ay kaldim. Dönüşte devlet okulunda yaklaşık bir yıl İngilizce öğretmenliği yaptim. Ardindan 10 yıla yakın bir süre kurumsal bankacılık yaptım ve özellikle firmaların akreditif (yurtdışı mal alımı ve satışı ) sözleşmelerinde çevirileri yaptım.
2011 sonunda kurumsal bankacılıktan istifa ettim ve Son 6 yıldır dış ticaret işi yapıyorum ve bu sebeple çok kez yurtdışında bulundum ve  bulunmaya da devam ediyorum. Hem mevcut yabancı müşterilerin bağmlılığını arttırmaya çalışıyorum, hem de yeni iş baglantilarini sağlıyor ilişkilerin güçlü bir şekilde devamını temin ediyorum, Yurtdışı ve yurtiçi iş görüşmelerinde tercümanlık da yapıyorum. Cesitli internet sitelerinde İngilizce makaleler yazıyorum ve üniversite hocalari icin de teknik konularla ilgili çevirilerde yardımcı oluyorum. Ayrıca geçmişte özel dil okullarında da part time İngilizce öğretmenliğ yaptım ve son iki yıldır da bire bir İngilizce ders veriyorum. Dilediğiniz an ,herhangi bir öğrencimle referans için yüz yüze görüşebilirsiniz. Ayrıca, 2015 Nisan dönemi YDS sonuc belgem ve ogrencilerimin verdiği referans mektuplarıni da sizinle paylaşıyorum.

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
SON İKİ YILDIR HER SEVİYEDE VE REFERANSLI VE GARANTİLİ İNGİLİZCE ÖZEL DERS VERİYORUM. TOEFL, YDS, ÇEŞİTLİ KURUMLARIN TERFİ SINAVLARI GİBİ ÖZELLİKLİ SINAVLAR DA DAHİL OLMAK ÜZERE, BU İŞİ SEVEREK VE SEVDİREREK YAPIYORUM.

Yorumlar