Kayseri Melikgazi Hey Dil Atölyesi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

HEY DİL ATÖLYESİ

melİkgazİ, KAYSERİ
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , İspanyolca Kursu , Almanca Kursu , Fransızca Kursu , Japonca Kursu , Rusça Kursu , Çince Kursu , Yabancı Dil Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
HEY DİL ATÖLYESİ, KAYSERİ MELİKGAZİ ve civarında hizmet vermekte olup 07.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KAYSERİ ilinde hizmet veren 313 kurs/özel ders verenden 123 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. HEY DİL ATÖLYESİ, 96 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Kayseri`de İngilizce başta olmak üzere, İspanyolca, Almanca, Fransızca, Rusça,Japonca ve Çince gibi dünya dillerini kendini geliştirmek isteyen bireylerle buluşturmak öncelikli amaçlarımızdandır. Ayrıca yabancılar için Türkçe eğitimi de verilmektedir. Misyonumuz yaş sınırı olmaksızın Kayseri`nin ve Türkiye'nin her yerinden bireylere, istedikleri dili öğrenme imkanı sunmak, kişilerin veya grupların dil ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmekken vizyonumuz İngilizce ve Türkçe'nin yanı sıra diğer dünya dillerinin de öğretilmesinde sınır tanımadan çalışan, anadil seviyesinde ikinci bir dili kullanabilen kursiyerler yetiştiren, yurtdışı eğitim, gezi ve sağlık turizmi alanında da kendini kanıtlamış Türkiye'nin ve hatta dünyanın dört bir yanından ulaşılabilen lider bir kurum olmaktır.

Hey Dil Atölyesi’nin birinci hedefi eğitim vermektir. Çünkü verdiğimiz eğitimin karşılığında öğrencilerimizin öğrendikleri dili kullanmaya başladıklarını görmek bizim için paha biçilemez bir andır! Bu yüzden öğretmenlerimizi seçerken onların bizimle aynı amacı paylaşmalarına dikkat ederiz. Onlarla tanışmak ve onlar hakkında bilgi almak isterseniz bizi ziyaret etmeniz yeterli.   Bir de yabancı stajyerlerimiz ve öğretmenlerimiz var! AIESEC’le birlikte çalışıyoruz ve konuşma dersleriniz için dünyanın dört bir yanından stajyer getiriyoruz. Çünkü biz burada dünyanın dilini öğretiyoruz! İngilizce’yi sadece İngiliz ve Amerikanlar konuşmuyor ki! Ortak dil bu! Asıl mesele bir Çinli’yle İngilizce iletişim kurabilmek veya bir Rus’la. Üstelik bu stajyerlerimize Host Family olabilirsiniz.

Fotoğraflar
HEY DİL ATÖLYESİ HEY DİL ATÖLYESİ


Verilen Kursların Ayrıntıları
HEY DİL ATÖLYESİ