Kayseri Merkez Bilsem Eğitim Ve Danışmanlık

Bu kursu paylaş
0 Yorum

BİLSEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK

merkez, KAYSERİ
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bil. Muhasebe Kursu , Yangın Kursu , Bil. İşletmenliği Kursu , On Parmak Kursu , İnsan Kaynakları Kursu , Halkla İlişkiler Kursu , Dış Ticaret Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
BİLSEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK, KAYSERİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 10.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KAYSERİ ilinde hizmet veren 326 kurs/özel ders verenden 88 . sıradadır. Başta İnsan Kaynakları olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. BİLSEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK, 6 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
BİLSEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK

Günümüzde toplam kalitede, kurum ve kuruluşların verimliliğinin artırılmasında eğitimin önemi gittikçe daha ön plana çıkmaktadır. Daha iyi bir hizmetin verilebilmesi için kurum ve kuruluşların başarısında Personel Eğitiminin gerekliliği tartışılmaz boyuttadır.

Sertifikalı eğitim, kişisel gelişimin sağlanmasında, daha iyi yetişmiş kalifiye eleman alınma noktasında ve toplam kalitenin artırılmasında büyük bir fayda sağlamaktadır. Çalışan kişilere, insan gücü ve insan kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirmeyi ve motive olmayı sağlayarak etkin çalışma imkanı vermektedir.

Toplam kalitenin artırılmasında Bilsem Eğitim Merkezi olarak, deneyimli ve profesyonel uzmanlarımızla, işletmenizdeki çalışanların gerekli sertifikalı eğitimleri alması için yanınızdayız.

En büyük sermaye güvendir. Gerçek kalitenin bir bütün olduğunu, yatırımın bilgiye ve insana yapıldığını, başarıya giden yolun ilkelerden geçtiğini bilen BİLSEM kaliteli bir eğitim vermeyi kendisine misyon edinmiştir.

Hedefimiz, birlik ve beraberlik içinde kurumumuzun sizlere verdiği olanakları en iyi şekilde değerlendirmek ve sizleri daha ileriye taşımak olacaktır.

Bilsem Eğitim Merkezi.

Fotoğraflar
BİLSEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK BİLSEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK BİLSEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK BİLSEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK BİLSEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK BİLSEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK BİLSEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK BİLSEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK BİLSEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK BİLSEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK

Bil. Muhasebe Nedir?

Bilgisayarlı Muhasebe eğitimi, muhasebeye ilgi duyan ve bu sektörde kendine meslek edinmek isteyen kişilerin sektöre kazandırılmasını amaçlayan kapsamlı bir eğitimdir.

Yangın Nedir?

Mevcut personele yangın kültürünü,yangın çıkmaması için gerekli önlemlerin alınması ve olası yangın durumlarda yapılması gerekenler ve tahliye konusunda yardımcı olmak ve bu konuda mevcut personeli teorik olarak bilgilendirmek üzere düzenlenen eğitimlerdir.

Birçok afette ve olayda en tehlikeli müdahale şekli; yetersiz bilgi ve yanlış müdahale tarzıdır. Konu hakkında yeterli bilgi ve beceri olmadan yapılan müdahaleler olayın büyümesine, can kaybının artmasına ve zararın daha fazla olmasına sebep olur. Yangın ise bu tür sonuçların görüldüğü en belli başlı afet şeklidir ve her zaman her yerde karşınıza çıkabilir yeri ve zamanı yoktur. Özellikle iş hayatında bedeli çok daha ağır olmaktadır.Sertifikalı yangın eğitimleri ile temel yangın eğitimi alan kişiler, yangına en doğru müdahaleleri yaparak can ve mal kayıplarının oluşmasını ya da olayın en az zararla atlatılmasını sağlayabilirler. Tatbikatlı yangın eğitimlerimizde, tecrübeli eğitmenimiz kontrolünde metal tava içinde oluşturulan ateşe yangın tüpleri ile müdahale edilmekte ve uygulamalı yangın eğitimi verilmektedir. Uygulamalı olarak yangın söndürme eğitimi alan ve yangın sertifikası bulunan kişiler, iş yerlerinde yangın ekiplerinde görev alabilmektedir.

Hedef
EĞİTİM SONUNDA KAZANIMINIZ NE OLACAK? Bu eğitimin sonunda kişi görevli olsun olmasın tüm, tüm ekiplerin ve tüm çalışanların başlangıç yangınına ya da yayılmış olan bir yangına doğru malzeme ile ve doğru şekilde müdahale etmesi, söndürmesi yada yayılmasını engellemesi hedeflenmektedir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
160 Saattlik sertifikamız meb onaylıdır.
BİLSEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK