Bu kursu paylaş
0 Yorum

BİLSEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK

merkez, KAYSERİ
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bil. Muhasebe Kursu , Yangın Kursu , Bil. İşletmenliği Kursu , On Parmak Kursu , İnsan Kaynakları Kursu , Halkla İlişkiler Kursu , Dış Ticaret Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
BİLSEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK, KAYSERİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 10.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KAYSERİ ilinde hizmet veren 187 kurs verenden 32 . sıradadır. Başta İnsan Kaynakları olmak üzere 7 farklı kurs vermektedir. BİLSEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK, 4 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
BİLSEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK

Günümüzde toplam kalitede, kurum ve kuruluşların verimliliğinin artırılmasında eğitimin önemi gittikçe daha ön plana çıkmaktadır. Daha iyi bir hizmetin verilebilmesi için kurum ve kuruluşların başarısında Personel Eğitiminin gerekliliği tartışılmaz boyuttadır.

Sertifikalı eğitim, kişisel gelişimin sağlanmasında, daha iyi yetişmiş kalifiye eleman alınma noktasında ve toplam kalitenin artırılmasında büyük bir fayda sağlamaktadır. Çalışan kişilere, insan gücü ve insan kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirmeyi ve motive olmayı sağlayarak etkin çalışma imkanı vermektedir.

Toplam kalitenin artırılmasında Bilsem Eğitim Merkezi olarak, deneyimli ve profesyonel uzmanlarımızla, işletmenizdeki çalışanların gerekli sertifikalı eğitimleri alması için yanınızdayız.

En büyük sermaye güvendir. Gerçek kalitenin bir bütün olduğunu, yatırımın bilgiye ve insana yapıldığını, başarıya giden yolun ilkelerden geçtiğini bilen BİLSEM kaliteli bir eğitim vermeyi kendisine misyon edinmiştir.

Hedefimiz, birlik ve beraberlik içinde kurumumuzun sizlere verdiği olanakları en iyi şekilde değerlendirmek ve sizleri daha ileriye taşımak olacaktır.

Bilsem Eğitim Merkezi.

Fotoğraflar
BİLSEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK BİLSEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK BİLSEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK BİLSEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK BİLSEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK BİLSEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK BİLSEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK BİLSEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK BİLSEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK BİLSEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK

Verilen Kursların Ayrıntıları
160 Saattlik sertifikamız meb onaylıdır.
BİLSEM EĞİTİM VE DANIŞMANLIK

Yorumlar