Kayseri Merkez Kayseri Galatasaray Futbol Okulu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Kayseri Galatasaray Futbol Okulu

merkez, KAYSERİ
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Futbol Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Kayseri Galatasaray Futbol Okulu, KAYSERİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 24.07.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KAYSERİ ilinde hizmet veren 406 kurs/özel ders verenden 69 . sıradadır. Başta Futbol olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Kayseri Galatasaray Futbol Okulu, 1 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Galatasaray resmi futbol okulu, 05-17 yaş aralığı galatasaray altyapısına sporcu yetiştiriyoruz. kayseri merkez de faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.
kayıt büromuz :serçeönü mah. çankaya cad. alperen apt. 18/ AKOCASİNAN/KAYSERİ
Antrenman sahası :gültepe mah. yapısanat 3 sokak kartal halısaha tesisleri. no/10
https://www.facebook.com/KayseriGalatasarayFutbolOkulu/

Fotoğraflar
Kayseri Galatasaray Futbol Okulu Kayseri Galatasaray Futbol Okulu Kayseri Galatasaray Futbol Okulu Kayseri Galatasaray Futbol Okulu Kayseri Galatasaray Futbol Okulu Kayseri Galatasaray Futbol Okulu

Futbol Nedir?

Futbol, on birer oyuncudan oluşan iki takım arasında, kendine özgü küresel bir topla oynanan takım sporu. 21. yüzyıl itibarıyla 200'ün üzerinde ülkede 250 milyonu aşkın oyuncu tarafından oynanmaktadır ve dünyadaki en popüler spordur.

Verilen Kursların Ayrıntıları
galatasaray futbol okulu kayseri de , 05-17 yaş aralığındaki gençlerimizi galatasaray spor kulübü altyapısına hazırlıyoruz.