Bu kursu paylaş
0 Yorum

MUSTAFA ARDA DEMİRHAN

merkez, KAYSERİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Matematik Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
MUSTAFA ARDA DEMİRHAN, KAYSERİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 23.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KAYSERİ ilinde hizmet veren 185 kurs verenden 193 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. MUSTAFA ARDA DEMİRHAN, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Değerli Veliler;

Öğrenciler matematik dersine yeteneği olmadığını hissettiği anda matematik ile tüm ilişkisini keserler. Ancak böyle bir durum olmadığını hem ders anlatarak hemde bilinç altına işleyerek kabullendirip, başarı elde etmeyi taahhüt ediyorum.

Öğrenciler matematik dersinde çok ciddi sorun yaşamaktadır. Dersi anlayamamaları, zihninde işlem yapma yeteneğinin henüz gelişmemesi, soyut düşünebilme sorunları ve en önemlisi de matematik öğretmenlerinin yaklaşımıdır. Matematik dersinden gelen taleplerin önemli bir bölümü, öğretmen kaynaklıdır. Bu konuda gönül rahatlığıyla güvenebileceğinizi taahhüt ediyorum.

Mustafa Arda DEMİRHAN
(İnşaat Yüksek Mühendisi/B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı)


Verilen Kursların Ayrıntıları
Değerli Veliler; Öğrenciler matematik dersine yeteneği olmadığını hissettiği anda matematik ile tüm ilişkisini keserler. Ancak böyle bir durum olmadığını hem ders anlatarak hemde bilinç altına işleyerek kabullendirip, başarı elde etmeyi taahhüt ediyorum. Öğrenciler matematik dersinde çok ciddi sorun yaşamaktadır. Dersi anlayamamaları, zihninde işlem yapma yeteneğinin henüz gelişmemesi, soyut düşünebilme sorunları ve en önemlisi de matematik öğretmenlerinin yaklaşımıdır. Matematik dersinden gelen taleplerin önemli bir bölümü, öğretmen kaynaklıdır. Bu konuda gönül rahatlığıyla güvenebileceğinizi taahhüt ediyorum. Mustafa Arda DEMİRHAN (İnşaat Yüksek Mühendisi/B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı)

Yorumlar