Ücretsiz Teklif Al

MUSTAFA ARDA DEMİRHAN

Kurs Yeri : MERKEZ, KAYSERİ


Detaylar

Verdiği Kurslar

Matematik kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

Değerli Veliler;

Öğrenciler matematik dersine yeteneği olmadığını hissettiği anda matematik ile tüm ilişkisini keserler. Ancak böyle bir durum olmadığını hem ders anlatarak hemde bilinç altına işleyerek kabullendirip, başarı elde etmeyi taahhüt ediyorum.

Öğrenciler matematik dersinde çok ciddi sorun yaşamaktadır. Dersi anlayamamaları, zihninde işlem yapma yeteneğinin henüz gelişmemesi, soyut düşünebilme sorunları ve en önemlisi de matematik öğretmenlerinin yaklaşımıdır. Matematik dersinden gelen taleplerin önemli bir bölümü, öğretmen kaynaklıdır. Bu konuda gönül rahatlığıyla güvenebileceğinizi taahhüt ediyorum.

Mustafa Arda DEMİRHAN
(İnşaat Yüksek Mühendisi/B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı)


Kurs Detayı

Değerli Veliler; Öğrenciler matematik dersine yeteneği olmadığını hissettiği anda matematik ile tüm ilişkisini keserler. Ancak böyle bir durum olmadığını hem ders anlatarak hemde bilinç altına işleyerek kabullendirip, başarı elde etmeyi taahhüt ediyorum. Öğrenciler matematik dersinde çok ciddi sorun yaşamaktadır. Dersi anlayamamaları, zihninde işlem yapma yeteneğinin henüz gelişmemesi, soyut düşünebilme sorunları ve en önemlisi de matematik öğretmenlerinin yaklaşımıdır. Matematik dersinden gelen taleplerin önemli bir bölümü, öğretmen kaynaklıdır. Bu konuda gönül rahatlığıyla güvenebileceğinizi taahhüt ediyorum. Mustafa Arda DEMİRHAN (İnşaat Yüksek Mühendisi/B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı)