Kayseri Merkez Oğuz Hoca

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Oğuz Hoca

merkez, KAYSERİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Hızlı Okuma Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Oğuz Hoca, KAYSERİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 07.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KAYSERİ ilinde hizmet veren 308 kurs/özel ders verenden 149 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Oğuz Hoca, 8 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Branş Tecrübesi, Öğrenci Danışmanlığı, Zengin Doküman İmkanı...
BİREYİ koçluk testleri ile yakından tanıyor,
Özel çalışma programı planlıyor,
Kendi hazırladığım dokümanlarla öğrenciyi hedefine ulaştırıyorum.
(TEOG, YGS-LYS ve OKUL DERSLERİ)
İlk ders ve kişilik karakter testi ücretsiz.

Fotoğraflar

Hızlı Okuma Nedir?

Hızlı okuma, adından da anlaşıldığı gibi, normalden daha kısa sürede daha çok şey okuyabilmek, daha iyi anlamak amacıyla yapılan bir okuma tekniğidir.

Matematik Nedir?

Biçimlerin, sayıların ve niceliklerin yapılarını, özelliklerini, aralarındaki bağıntıları tümden gelimli akıl yürütme yoluyla inceleyen ve aritmetik, geometri, cebir gibi dallara ayrılan bilim dalıdır. Matematik, yeni bilgilerin elde edilmesi, elde edilen bilgilerin açıklanması, denetlenmesi ve sonraki kuşaklara aktarılmasında yer ve zamana bağlı olmayan güvenilir bir araçtır. Eski Yunancada matesis kelimesi matematik kelimesinin köküdür ve ben bilirim anlamına gelmektedir. Daha sonradan sırasıyla bilim, bilgi ve öğrenme gibi anlamlara gelen máthema sözcüğünden türemiştir. Mathematikós öğrenmekten hoşlanan anlamına gelir.
Osmanlı Türkçesinde ise Riyaziye denilmiştir. Matematik sözcüğü Türkçeye Fransızca mathématique sözcüğünden gelmiştir. Matematik insanlık tarihinin en eski bilimlerinden biridir. Çok eskiden matematik, sayıların ve şekillerin ilmi olarak tanımlanırdı. Matematik de diğer bilim dalları gibi geçen zaman içinde büyük bir gelişme gösterdi; artık onu birkaç cümleyle tanımlamak mümkün değil.
Verilen Kursların Ayrıntıları