Bursa İnegöl Optimus Mühendislik

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Optimus Mühendislik

İnegöl, BURSA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Archicad Kursu , Cad Cam Kursu , SketchUp Kursu , Solidcam Kursu , Teknik Resim Kursu , Autocad Kursu , SolidWorks Kursu , Corel Draw Kursu , Mimari Proje Kursu , Makine Proje Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Optimus Mühendislik, BURSA İNEGÖL ve civarında hizmet vermekte olup 22.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. BURSA ilinde hizmet veren 893 kurs/özel ders verenden 75 . sıradadır. Başta Cad Cam olmak üzere 10 farklı kurs/özel ders vermektedir. Optimus Mühendislik, 38 gelen talepten 16 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Temel veya Proffessional solidworks eğitimi almak isteyen Her bireye saatlik bire bir ister evde ister kendi ofisimizde eğitim veriyoruz derslerden sonra sınav ve sertifika da firmamız tarafından verilmektedir.
Vizyonumuz
Her gün, dünya genelinde 200.000 civarında insan şehirlere taşınır. Optimus 'da misyonumuz kent yaşamının akışını iyileştirmektir.
Binaların içinde ve arasında İnsanlar Akışını anlıyoruz ve insanların yolculuklarını güvenli, rahat ve güvenilir hale getirmeyi amaçlıyoruz.
Vizyonumuz, kullanıcılara ve müşterilere binaların yaşam döngüsü boyunca kolaylık, etkinlik ve deneyim sağlayarak en iyi People Flow® deneyimini sunmaktır.
Stratejimiz bizi vizyonumuza doğru yönlendiriyor.

Fotoğraflar
Optimus Mühendislik Optimus Mühendislik

Archicad Nedir?

ArchiCAD, Graphisoft tarafından mimarlar için üretilen 3B BDT (Bilgisayar Destekli Tasarım - Computer Aided Design / CAD) yazılımıdır. Graphisoft, 1984 yılında Macaristanda kurulmuştur. Firma Apple ile işbirliği yaparak, ArchiCAD yazılımını Apple kişisel bilgisayarlar için piyasaya sürmüştür.

Cad Cam Nedir?

CAD CAM  - Bilgisayar Destekli Tasarım ve Bilgisayar Destekli İmalat anlamına gelen terimlerdir. Tasarım ve Üretimde bir takım fonksiyonları yerine getirmek için dijital bilgisayarların kullanılmasıyla ilgili bir teknolojidir.

Bilgisayar Destekli Tasarım ( CAD ), mühendislik dizaynının ortaya çıkarılması, geliştirilmesi, analizi ve modifikasyonu desteklemek için bilgisayar sistemlerinin kullanılması olarak tanımlanabilir. CAD CAM sistemi, kullanılan bir donanım ( hardware ) yazılım ( software ) ve kullanıcı üçlüsünden oluşur.

CAD CAM donanımı, tipik olarak bir bilgisayarı, bir veya daha fazla grafik gösterimli terminali, klavyeyi, yazıcıyı, çiziciyi ve diğer çevresel donanımı içerir.

CAD CAM yazılımı, sistem üzerinde bilgisayar grafiklerini uygulamak için bilgisayar programlarını ve kullanıcı firmanın mühendislik fonksiyonlarını kolaylaştırmak için şu programların kullanılmasını içerir. Bu uygulamalar;

Bilgisayar Destekli İmalat ( CAM ), bir imalat tesisinin üretim kaynakları arasında oluşturulan bir bilgisayar etkileşim alanı vasıtasıyla tesisin faaliyetlerini ister direkt ister endirekt olarak planlaması, yönetimi ve kontrolü için bilgisayar sistemlerinin kullanımı olarak tanımlanabilir. Tanımdan da anlaşılacağı üzere CAM in uygulamaları iki geniş kategoriye ayrılır:

a- Bilgisayarlı Gözetim ve Kontrol: Bilgisayarların sürecin gözlenmesi veya kontrolü amacıyla imalat sürecine doğrudan doğruya bağlandıkları doğrudan uygulamalarıdır.

b- İmalat Destek Uygulamaları: Bilgisayarla imalat sürecin arasında doğrudan bir etkileşimin olmadığı, bilgisayarın tesis içindeki üretim faaliyetleridir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Bire bir eğitim ile archicad i öğrenme nin zirvesine varacaksınız
Bire bir eğitim ile cad - cam i öğrenme nin zirvesine varacaksınız
Sketchup Katı modelleme uygulamasıdır iç veya dışa mekan tasarımlarınızı skethchup sayesinde kolaylıkla yapabilir ve bu program ile çok ciddi paralar kazanabilirsiniz . İrtabata geçip sizde programdan geri kalmayın...
Bire bir eğitim ile solidcam i öğrenme nin zirvesine varacaksınız
Bire bir eğitim ile teknik resim çizimini ve okumasını yaparak kariyerinizin zirvesine varacaksınız
Bire bir eğitim ile autocad i öğrenerek kariyerinizin zirvesine varacaksınız
Solidworks 3D katı modelleme ve kalıp tasarım sektöründe öncü bir markadır Firmamızın Bu konuda bir çok öğrencisi bulunmaktadır. Professional bir Solid veya Autocad Kullanıcısı olmaya ne dersiniz hemen başvurun tasarımlarınızı uygulamaktan geri kalmayın...
Bire bir eğitim ile corel draw ı öğrenerek kariyerinizin zirvesine varacaksınız
Bire bir eğitim ile mimari bir projede yer alarak kariyerinizin zirvesine varacaksınız
Makine projelendirme ve katı modellemesini oluşturarak CV nize ve kariyer hedefinize ulaşmaya ne dersiniz teklif almak için geç kalmayınız