Bu kursu paylaş
0 Yorum

Yasin Erbayraktar

merkez, KAYSERİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Matematik Özel Ders , Lise Matematik Özel Ders

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yasin Erbayraktar, KAYSERİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 31.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KAYSERİ ilinde hizmet veren 183 kurs verenden 24 . sıradadır. Başta Ortaokul Matematik Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs vermektedir. Yasin Erbayraktar, 12 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
TEOG- ve 5-6-7.sinif ders takviye MATEMATİK DERSLERİ ve Öğrenci kocluğu
ile de sinavlarda ve derslerde yuksek basarili olmak istyorsaniz görüşelim...
15 yillik dershane ozel okul ve ozel ders tecrubem var.İlk dersimiz durum belurlem/tanima ve programlam seklinde olup ÜÇRETSİZDİR .Sonra derslerimiz konu anlatimi bol bol oğrenci ile birlikte soru cozumu odevlendirme bir sonraki ders de odev kontrolu bir onceki dersin konu ozeti ve siradaki konu anlatimi seklinde konu bitiminde quiz k.t.t. yaparim.EĞER BAŞARIYA ULAŞMAK İSTİYORSANIZ MUTLAKA GÖRÜŞELİM...
YGS-LYS Matematik dersi de veriyorum

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
TEOG hazirlik matematik dersi ve ogrenci koclugu ile de ders, odev,kaynak, sinav  takip ile birlikte basariya ulasmak icin goruselim.
5-6-7 okul ders takviye ike hem dersleriniz  hemde yazili notlariniz yuksek olsun
YGS-LYS Sınav hazirlik ve lise okul ders takviye dersleri veriyorum.
15 yillik dershane ozel okul ve ozel ders tecrubem var.dersler boyunca ÖĞRENCİ KOÇLUĞU da yaparak ogrencimin basariya ulasmasini saglarim.ilk dersimiz durum belirleme/tanima program yapna seklinde olup ÜÇRETSİZDİR.
BAŞARIYA ULAŞMAK İSTİYORSANIZ
GÖRÜŞELİM.....
Ayrica TEOG hazirlik 5-6-7 ders takviye dersleri de veriyorum.

Yorumlar