Kayseri Melikgazi Sistem Arena Bilişim Ve Danışmanlık

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sistem Arena Bilişim ve Danışmanlık

melİkgazİ, KAYSERİ
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bilgisayar Ağları Kursu , Yazılım Mühendisliği Kursu , Kriptografi ve Ağ Güvenliği Kursu , Ağ İşletmenliği Kursu , Sistem Uzmanlığı Kursu , CCNA Kursu , CCNP Kursu , Bil. İşletmenliği Kursu , Oracle Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sistem Arena Bilişim ve Danışmanlık, KAYSERİ MELİKGAZİ ve civarında hizmet vermekte olup 01.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KAYSERİ ilinde hizmet veren 407 kurs/özel ders verenden 183 . sıradadır. Başta Bilgisayar Ağları olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sistem Arena Bilişim ve Danışmanlık, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Sistem Arena Bilişim, daha önce pek çok büyük projede görev almış network ve sistem mühendislerini bir araya gelmesiyle kurulan proje bazlı bilişim ve teknoloji şirketidir.
Danışmanlık, projelendirme ve bilgi güvenliği konusunda uzman ekibi ile bölgesinde ki çözüm ortaklarına en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.Kurulduğu günden bu yana kısa sürede pek çok projeyi hayata geçiren Sistem Arena ülkemiz genelinde yeni çözüm ortakları ile çalışmalarına devam etmektedir.
MİSYONUMUZ
Sistem Arena Bilişim, entegratör kimliği ile bilişim ürün ve hizmetlerini en iyi şekilde birleştirerek, tüm Türkiye’de kamu ve özel sektördeki bilişim ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.
Gücünü; mühendis ekibinin tecrübeleri ışığında oluşturduğu yenilikçi, rekabetçi ve verimli iş modelleriyle gerçekleştirdiği pek çok kurumsal proje geçmişinden almaktadır.
VİZYONUMUZ
Sistem Arena Bilişim; çalıştığı tüm müşterilerin teknoloji kullanımlarını en üst düzeyde tutmayı ve müşterilerini güncel teknolojiye dayanan çözümlerle buluşturmayı hedeflemektedir. Bu hedefimizi gerçekleştirirken, önerilecek yatırımın fiyat/performans dengesini en ideal seviyede tutarak, işletme maliyetini mümkün olan en düşük düzeye çekmeyi amaçlamaktayız.
Operasyonel işlemleri en düşük seviyede tutacak teknolojiler sayesinde müşterilerimizin asıl işlerine odaklanmalarını sağlarken, maliyeti en uygun katma değerli ürün ve hizmetleri sunmayı hedeflemekteyiz.
Sistem Arena Bilişim;
Teknolojiyi amaç değil işi için bir araç olarak kullanmayı ve bu sayede ürün ve hizmetlerini farklılaştırarak öne çıkarmayı hedefleyen, yatırımları toplam sahip olma maliyetleri ile değerlendirebilen, orta/büyük ölçekli özel şirketler ve kamu kuruluşlarıyla çalışmayı hedeflemektedir.Verilen Kursların Ayrıntıları
Günümüzde router ve switch gibi network cihazlarının yönetimi büyük kurumlar için önemli hale gelmiştir. Az kaynakla çok iş yapmak, mevcut network kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirmek için CCNA NETWORK EĞİTİMİNE hoşgeldiniz. Video dersler kapsamında network temellerinden  (OSI, ARP, DHCP, CABLE TÜRLERİ, FİZİKSEL VE MANTIKSAL TOPOLOJİLER, MAC ADRESİ VB.), kompleks network topolojilerinin konfigurasyonlarını yapabilir hale geleceksiniz. Network dünyasına girmek isteyen, uluslararası çapta geçerliliği bulunan CCNA sertifikasını alabilmek için bu eşsiz eğitime katılmanız kariyeriniz için büyük yararlar sağlayacaktır. Eğitim boyunca hem teorik hem uygulamalı eğitim alacaksınız. Ayrıca eğitim kapsamında hazırlanan slaytların tamamına sahip olabileceksiniz. Herkese iyi kurslar dilerim.