Kırklareli Lüleburgaz Volkan Öceş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Volkan Öceş

lüleburgaz, KIRKLARELİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Acil Durum Kursu , Hasta Bakımı Kursu , TS EN ISO 9001:2015 Risk Tabanlı Proses Yönetimi Eğitimi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Volkan Öceş, KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ ve civarında hizmet vermekte olup 06.07.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KIRKLARELİ ilinde hizmet veren 22 kurs/özel ders verenden 5 . sıradadır. Başta Acil Durum olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Volkan Öceş, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Vereceğim kursun seçeneği logoda cıkmadıgı ıcın yakınen bi kavram seçmek zorunda kaldım. Ben hemşirelik mezunu (LİSE) hemşireyim. Şimdide lisansını yapıyorum 2. Sınıfım. 5 yıllık bi teorik ve pratik denemem mevcut. Lise ögrencilerime hem pratik hemde teorik olarak özel ders verebilirim. Yasım 19 ailemle yaşıyorum. Kendi evimde kurs verme taraftarıyım. Kalıcı olundugu taktirde sizlerin sundugu yerlerdede ders verebilirim. Fiyat konusunu tamamen sizlere bırakıyorum. Sizlerin bütçesine göre ayarlıyorum.


Acil Durum Nedir?

Bir acil durum, şirket çalışanlarının, şirket sahasında çalışan müteahhit firmapersonelinin, ziyaretçilerin veya yakın tesis yada yerleşim merkezlerinde bulunanlarınyaralanmasına veya can kaybına neden olabilen, tesisin üretimini kısmen veyatamamen durdurabilen, tesise veya doğal çevreye zarar veren, tesisin finansalyapısını veya toplumdaki imajını tehdit eden planlanmamış olaylardır.

Hasta Bakımı Nedir?

Hasta bakımı, hasta veya yaralının ilaçla teda­visinin yanı sıra, bedensel ve çevresel gereksi­nimlerinin de giderilmesi demektir Hastalara uygulanacak iyi bir hasta bakımı, iyileşmenin çabuklaşmasını, komplıkasyonların önlenme­sini ve hasta yaşamının canlılık kazanmasını sağlar Hastanın mümkün olduğu kadar rahat ettirilmesi ve moralinin yükseltilmesi, iyileş­mede buyuk yararlar sağlar Doktor günlük zi­yaretini yapıp gittikten sonra ıyı bir hemşire hastayı dikkatle gözlemek ve hastayla ilgili iz­lenimlerim doktora bildirmelidir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
HEMŞİRELİK, SAĞLIK VE HASTA BAKIMINI ÜSTÜN KÖRÜ ÖĞRENMEK İSTEYENLER İÇİN.
HEMŞİRELİK, SAĞLIK VE HASTA BAKIMINI ÜSTÜN KÖRÜ ÖĞRENMEK İSTEYENLER İÇİN.
HEMŞİRELİK, SAĞLIK VE HASTA BAKIMINI ÜSTÜN KÖRÜ ÖĞRENMEK İSTEYENLER İÇİN.