Bu kursu paylaş
0 Yorum

Selçuk Bağış

darica, KOCAELİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Selçuk Bağış, KOCAELİ DARICA ve civarında hizmet vermekte olup 06.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KOCAELİ ilinde hizmet veren 268 kurs verenden 103 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. Selçuk Bağış, 13 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
4 AYDA İNGİLİZCE KONUŞMAK İSTERMİSİNİZ?
Bugüne kadar ingilizce öğrenmekle ilgili bütün bildiklerinizi unutun. Çünkü okuldaki eğitim sistemi yanlış planlama, özel kurslar ise ticari kaygılardan İngilizce öğrenmenize engel oldu.
Size sadece bir dil öğretmeyeceğim. Bir dilin nasıl öğrenebileceğini öğreteceğim. Kısacası kendi balığınızı kendiniz tutacaksınız.
Bunu size, 3 dili (İngilizce,fransızca ve almancayı ) anadili gibi konuşan, biri olarak söylüyorum.
Kocaeli ve İstanbul'un Anadolu yakası da dahil olmak üzere istediğiniz yerde ders verebilirim

Ve şunu unutmayın. Öğrenci, doktor, avukat, iş adamı her ne olursanız olun.
Sorun sizde değil. Çünkü bu güne kadar hiç kimse size doğru yolu göstermedi.
SaygılarımlaVerilen Kursların Ayrıntıları
4 AYDA İNGİLİZCE KONUŞMAK İSTERMİSİNİZ? Bugüne kadar ingilizce öğrenmekle ilgili bütün bildiklerinizi unutun. Çünkü okuldaki eğitim sistemi yanlış planlama, özel kurslar ise ticari kaygılardan İngilizce öğrenmenize engel oldu. Size sadece bir dil öğretmeyeceğim. Bir dilin nasıl öğrenebileceğini öğreteceğim. Kısacası kendi balığınızı kendiniz tutacaksınız. Bunu size, 3 dili (İngilizce,fransızca ve almancayı ) anadili gibi konuşan, biri olarak söylüyorum. Kocaeli ve İstanbul'un Anadolu yakası da dahil olmak üzere istediğiniz yerde ders verebilirim Ve şunu unutmayın. Öğrenci, doktor, avukat, iş adamı her ne olursanız olun. Sorun sizde değil. Çünkü bu güne kadar hiç kimse size doğru yolu göstermedi. Saygılarımla

Yorumlar