Ücretsiz Teklif Al

Selçuk Bağış

Kurs Yeri : DARICA, KOCAELİ


Detaylar

Verdiği Kurslar

İngilizce kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

4 AYDA İNGİLİZCE KONUŞMAK İSTERMİSİNİZ?
Bugüne kadar ingilizce öğrenmekle ilgili bütün bildiklerinizi unutun. Çünkü okuldaki eğitim sistemi yanlış planlama, özel kurslar ise ticari kaygılardan İngilizce öğrenmenize engel oldu.
Size sadece bir dil öğretmeyeceğim. Bir dilin nasıl öğrenebileceğini öğreteceğim. Kısacası kendi balığınızı kendiniz tutacaksınız.
Bunu size, 3 dili (İngilizce,fransızca ve almancayı ) anadili gibi konuşan, biri olarak söylüyorum.
Kocaeli ve İstanbul'un Anadolu yakası da dahil olmak üzere istediğiniz yerde ders verebilirim

Ve şunu unutmayın. Öğrenci, doktor, avukat, iş adamı her ne olursanız olun.
Sorun sizde değil. Çünkü bu güne kadar hiç kimse size doğru yolu göstermedi.
Saygılarımla


Kurs Detayı

4 AYDA İNGİLİZCE KONUŞMAK İSTERMİSİNİZ? Bugüne kadar ingilizce öğrenmekle ilgili bütün bildiklerinizi unutun. Çünkü okuldaki eğitim sistemi yanlış planlama, özel kurslar ise ticari kaygılardan İngilizce öğrenmenize engel oldu. Size sadece bir dil öğretmeyeceğim. Bir dilin nasıl öğrenebileceğini öğreteceğim. Kısacası kendi balığınızı kendiniz tutacaksınız. Bunu size, 3 dili (İngilizce,fransızca ve almancayı ) anadili gibi konuşan, biri olarak söylüyorum. Kocaeli ve İstanbul'un Anadolu yakası da dahil olmak üzere istediğiniz yerde ders verebilirim Ve şunu unutmayın. Öğrenci, doktor, avukat, iş adamı her ne olursanız olun. Sorun sizde değil. Çünkü bu güne kadar hiç kimse size doğru yolu göstermedi. Saygılarımla