Kocaeli Derince Gökhan Çancılar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gökhan Çancılar

derİnce, KOCAELİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bootstrap Kursu , Kodlama Kursu , Objective C Kursu , SQL Kursu , Yazılım Kursu , Java Kursu , PHP Kursu , ASP Kursu , Delphi Kursu , Bil. Programcılığı Kursu , Xamarin Ile Mobile Uygulama Geliştirme Kursu , HTML5 Kursu , CSS3 Kursu , JQuery Kursu , C# Kursu , MVC Kursu , C Kursu , C++ Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gökhan Çancılar, KOCAELİ DERİNCE ve civarında hizmet vermekte olup 15.12.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KOCAELİ ilinde hizmet veren 578 kurs/özel ders verenden 94 . sıradadır. Başta Kodlama olmak üzere 18 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gökhan Çancılar, 21 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
12 yıldır İnternet ürünleri tasarım ve programlaması üzerine çalışıyorum. Çalışma hayatında kazandığım deneyimle size yazılım geliştirme ve yakın konularda ders verebilirim. Meslek lisesi bilgisayar yazılım ve Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar programcılığı mezunuyum. Birçok teknolojiyi kendim öğrendiğim için karşımdaki kişinin anlayamadığı veya zor anlayabileceği konuları tahmin edebiliyorum.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Bundan 10 yıl kadar önce html ve css kodlamalarını tüm tarayıcılarda benzer deneyimi sunacak biçimde kodlamaya çalışırdık. Artık buna cihaz, işletim sistemi, ekran boyutu gibi değişkenler de eklenmiştir. Bootstrap size tüm cihazlarda benzer deneyimi sunmanızı sağlayacak birçok araçla beraber gelir. Bu şekilde hem telefonda, hem tablette, hem de bilgisayar tarayıcılarında benzer deneyim sunan arayüzler kodlayabilirsiniz.

Bu kurs için temel HTML ve CSS bilgisi gereklidir. Bu konularda eksikleriniz varsa, önce onları tamamlamanız önerilir.
Yazılım ile program benzer terimler olarak kullanılsa da aslında farklı şeyleri ifade ederler. Çok iyi bir programcı başarılı bir yazılım ortaya koyamayabilir. Programcının görevi yazılımın ihtiyaçlarını karşılayacak kodları yazmaktır. Yazılım geliştirici ise hem programlama tarafı ile, hem de bu yazılımın pazarlanması, geliştirme metotları, kullanılabilirliği gibi konularda bilgi sahibi olmalıdır.
Bilgisayar programcılığı, kısaca bilgisayara ne yapacağını anlatmaktır. Tabi iş her zaman bu kadar basit yürümüyor. Program yazmayı öğrenmek sizi iyi bir yazılımcı yapmak için yeterli değildir. Bu daha bir başlangıçtır. Ama hangi programlama dilini öğrenirseniz öğrenin, temel bilgisayar programcılığı pratikleri hayatınızı kolaylaştırmaya devam edecektir.

Bu kurs, bilgisayar ile neler yapabileceğinizi ve nasıl yapabileceğiniz hakkında temel bilgi ve becerileri oturmanız için gereklidir.
-