Bu kursu paylaş
0 Yorum

Estem Sürücü Kursu

gebze, KOCAELİ
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , Otobüs Ehliyeti (E Sınıf) Kursu , D Sınıfı Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , C Sınıfı Ehliyet Kursu , Sürücü Kursu , A Ehliyet Kursu , Otomatik Vites Ehliyeti Kursu , CE Ehliyet Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Estem Sürücü Kursu, KOCAELİ GEBZE ve civarında hizmet vermekte olup 18.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KOCAELİ ilinde hizmet veren 269 kurs verenden 173 . sıradadır. Başta Sürücü olmak üzere 10 farklı kurs vermektedir. Estem Sürücü Kursu, 18 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Sektörde çeyrek asırdan fazla tecrübemizle ve uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de araç trafiği hızla artıyor, bu artışla birlikte sürüş yeteneklerini doğru kullanabilen, doğru bilgi ile donatılmış sürücülere daha çok ihtiyaç duyuluyor.

Estem Sürücü Kursu olarak, sürücü eğitiminin yaşam kalitesini doğrudan etkileyen bir unsur olduğunun bilinciyle hizmet veriyoruz.

1989 yılından bu yana edindiğimiz tecrübeyi profesyonel ekibimiz ve kurumsal kimliğimizle harmanlayarak eğitimlerimizi sürdürüyoruz.

Misyonumuz

“önce eğitim, sonra ehliyet” prensibiyle, çalışan ve sürücü adaylarımızın yaşam kalitesini yükseltmek ve gelişimine katkı sağlamak amacıyla, fark yaratacak yeniliklere öncü olmak ve en son teknolojiyi kullanarak tüm bilgi birikimi ve tecrübemizi değerli sürücü adaylarımıza aktarmaktır.

Vizyonumuz

Yetkin eğitmen kadromuz, insana ve önce güvenliğe değer veren eğitim programımız, katma değer yaratan hizmetlerimiz ve şeffaf yönetim anlayışımız ile ülkemizin en itibarlı, bilinen ve tercih edilen sürücü kursu olmak.

Değerlerimiz

- Trafikte kurallara uyan, sorumluluk bilinci gelişmiş sürücüler yetiştirmek önceliğimizdir

- Kursiyerlerimizin ihtiyaçlarını şekillendirir ve en uygun çözümleri sunarız

- Açık iletişime inanırız

- Topluma,insana ve çevreye saygı duyarız

- Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarızYorumlar