Kocaeli Çayırova Ferhat Bektaş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ferhat Bektaş

çayirova, KOCAELİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: iOS Kursu , Linux Kursu , Matlab Kursu , Unity Kursu , Web Tasarım Kursu , Sistem Uzmanlığı Kursu , CCNA Kursu , CCNP Kursu , Iphone Uygulama Kursu , Android Uygulama Kursu , Dreamweaver Kursu , Joomla Kursu , WordPress Kursu , Oracle Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ferhat Bektaş, KOCAELİ ÇAYIROVA ve civarında hizmet vermekte olup 28.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KOCAELİ ilinde hizmet veren 581 kurs/özel ders verenden 309 . sıradadır. Başta Linux olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ferhat Bektaş, 3 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
10 yıllık tecrübelerimi ve yazılım bilgilerimi paylaşmak istiyorum.


iOS Nedir?

iOS (eski adıyla iPhone/iPad OS) Apple'ın başlangıçta iPhone için geliştirdiği ancak daha sonra iPod touch ve iPad'de de kullanılan mobil işletim sistemidir. Mac OS X'den türetilmiştir. iOS içinde 4 katman bulundurmaktadır: Core OS tabakası, Core Servisleri tabakası, Medya tabakası ve Cocoa Touch tabakası.

Linux Nedir?

Linux, İnternet üzerinde ilgili ve meraklı birçok kişi tarafından ortak olarak geliştirilmekte olan ve başta IBM-PC uyumlu kişisel bilgisayarlar olmak üzere birçok platformda çalışabilen ve herhangi bir maliyeti olmayan bir işletim sistemidir. kullanmaktadırlar.