Bu kursu paylaş
0 Yorum

Onur Can İÇLEK

gebze, KOCAELİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Aile Danışmanlığı Kursu

Kurs Veren Hakkında
Özel Eğitim: Akranlarından anlamlı farklılıklar gösteren bireylerin gelişimi için özel olarak hazırlanmış ortam, materyal ve personel kullanılarak eğitim ve öğretim sağlanması demektir.
Özel Eğitim Öğretmeni: Özel eğitim için gerekli olan eğitim fakültelerinin 4 yıllık özel eğitim bölümünden mezun olan, bu süre zarfında özel gereksinimli öğrenciler ile yeterli deneyimi ve gözlem bilgisini edinmiş olan, kendini bu işe tüm bilgi birikimi ve benliği ile adayan öğretim personelidir.

ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİYİM.  Aşağıdaki konularda özel gereksinimli çocuklarımıza yardımcı olmak istiyorum:
-Mental Reterdasyon Eğitimi
-Otizm Spektrum Bozuklukları Eğitimi
-Down Sendromu Eğitimi
-Davranış Kazandırma ve Değiştirme
-Öğrenme Güçlüğü Destek Eğitimi
-Özel Eğitimde Ergen ve Cinsellik Eğitimi
-Aile ve Grup Danışmanlığı

İlk dersimiz ücretsizdir. Sohbet tadında bilgilendirme ve tanışma seansı şeklinde geçecektir :)

NOT: Lütfen kendini özel eğitim öğretmeni olarak tanıtanlara diploma ve özgeçmiş sorunuz.
Çünkü ÖZEL EĞİTİM UZMANLIK GEREKTİRİR...


Verilen Kursların Ayrıntıları
Özel Eğitim: Akranlarından anlamlı farklılıklar gösteren bireylerin gelişimi için özel olarak hazırlanmış ortam, materyal ve personel kullanılarak eğitim ve öğretim sağlanması demektir. Özel Eğitim Öğretmeni: Özel eğitim için gerekli olan eğitim fakültelerinin 4 yıllık özel eğitim bölümünden mezun olan, bu süre zarfında özel gereksinimli öğrenciler ile yeterli deneyimi ve gözlem bilgisini edinmiş olan, kendini bu işe tüm bilgi birikimi ve benliği ile adayan öğretim personelidir. ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİYİM. Aşağıdaki konularda özel gereksinimli çocuklarımıza yardımcı olmak istiyorum: -Mental Reterdasyon Eğitimi -Otizm Spektrum Bozuklukları Eğitimi -Down Sendromu Eğitimi -Davranış Kazandırma ve Değiştirme -Öğrenme Güçlüğü Destek Eğitimi -Özel Eğitimde Ergen ve Cinsellik Eğitimi -Aile ve Grup Danışmanlığı İlk dersimiz ücretsizdir. Sohbet tadında bilgilendirme ve tanışma seansı şeklinde geçecektir :) NOT: Lütfen kendini özel eğitim öğretmeni olarak tanıtanlara diploma ve özgeçmiş sorunuz. Çünkü ÖZEL EĞİTİM UZMANLIK GEREKTİRİR...

Yorumlar