Kocaeli Gölcük Demet Tosun

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Demet  Tosun

gölcük, KOCAELİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Cake Pops (Çikolata Buketi) Kursu , Cupcake Kursu , Keskin Kenarlı Pasta Kursu , Pastacılık Kursu , Cheesecake Kursu , Çikolata Kursu , Kurabiye Kursu , Butik Pasta Kursu , Şeker Hamuru Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Demet Tosun , KOCAELİ GÖLCÜK ve civarında hizmet vermekte olup 14.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KOCAELİ ilinde hizmet veren 576 kurs/özel ders verenden 287 . sıradadır. Başta Cupcake olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Demet Tosun , 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Komek de eğitim alarak başladığım butik pastacılık ve butik kurabiye ile hamur işleri için özel ders talep edecek arkadaşlara yardımcı olmak istiyorum


Cake Pops (Çikolata Buketi) Nedir?

Cake Pop, özel ıslak kekin çubuğa batırıldıktan sonra nefis çikolata ile kaplanması ve farklı malzemeler ile süslenmesiyle oluşmaktadır. 35-50gr ağırlığında ve 4-5cm çapındadır.

Cupcake Nedir?

Bir kişiye sunulmak için hazırlanan küçük bir kek türüdür ve genellikle küçük, ince bir kâğıttan veya alüminyumdan yuvarlak kek kalıbında pişirilir. Büyük keklerde olduğu gibi kekin üzerine eklenen süslemeler, soslar vs. cupcakelerde de yaygındır.