Kocaeli Gebze İngiliz Kültür Özel Eğitim Hiz. Tic. Ltd. Şti

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gebze İngiliz Kültür Özel Eğitim Hiz. Tic. Ltd. Şti

gebze, KOCAELİ
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Çocuklar İçin İngilizce Kursu , İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gebze İngiliz Kültür Özel Eğitim Hiz. Tic. Ltd. Şti, KOCAELİ GEBZE ve civarında hizmet vermekte olup 02.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KOCAELİ ilinde hizmet veren 525 kurs/özel ders verenden 62 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gebze İngiliz Kültür Özel Eğitim Hiz. Tic. Ltd. Şti, 57 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İngiliz Kültür® Yabancı Dil Kursları ülkemizde uzun yıllardır güvenin odak noktası olmuştur. 2006 yılından itibaren marka tescilini alarak Türkiye çapında temsilcilikler vermeye başlamıştır.

İngiliz Kültür® Yabancı Dil Kurslar, Yabancı Dil Eğitiminde köklü birikimini modern eğitim yöntemleriyle sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kurumudur. Yabancı dil eğitimini Türkiye´deki her okulunda belli bir standart içinde sürdüren ulusal bir markadır.

Asıl meslekleri öğretmenlik olan Türk ve Yabancı eğitmenlerden oluşan eğitim kadrosunun kalitesini sürekli koruyan, modern teknik donanıma sahip bir kuruluştur.

Öğrencilerimiz, İngiliz Kültür® Yabancı Dil Kurslar sayesinde, evrensel bir dil olan İngilizceyi artık çok daha rahat ve çok daha kısa bir süre içerisin de öğrenebilirler. Üstelik en kalıcı ve sıkıcı olmayan yöntemler ile öğrencilere bu şekilde dil öğrenme imkanı sunmakta olan İngiliz Kültür Derneği dil kursları en uygun fiyatlardan kurs hizmeti vermektedir.

İngiliz Kültür® Yabancı Dil Kurslar, öğrencilerini sürekli gözetim altında tutar ve öğrencilerinin dil becerilerinin gelişimini ileriye götürmek için uyguladığı sistemle kişiye özgü çözüm önerileri sunmaktadır.

Gerek aktivite sınıfları, gerek konuşma sınıfları, gerekse öğrencilerinden gelen öneriler doğrultusunda oluşturabileceği diğer gelişim yardımcılarıyla, olabilecek en kısa ve en kalıcı İngilizceyle öğrencilerinin yanındadır.

Öğrencilerine, fonetik dil bilgisine sahip eğitmenlerle İngilizce öğreten,

Öğrencilerine her seviyenin iletişimini kurabildikleri ‘’KONUŞMA ODAKLI’’ bir dil eğitimi verir,

Öğrenme sürecinde öğrencilerinin Inter-active methodu ile diğer eğitim methodlarından daha hızlı yabancı dil öğrenmesini sağlar

Avrupa Dil Porfolyosu kriterlerine uygun eğitim veren,

www.verifymyportfolio.com web sayfası üzerinden portfolyo doğrulama imkanı sunan,

Öğrencilerinin ilk 16 ders saati içerisinde kayıtsız şartsız kayıt sildirmesine olanak tanıyan,

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda eğitim sunan,

Sınırsız öğrenme garantisi veren (%90 devamlılık şartı aranır),

Eğitimlerinde öğrenci memnuniyetini esas alan,

Öğrencilerine, Türkiye’nin en büyük interaktif İngilizce eğitim sitelerine ücretsiz üyelik imkanı sunan,

60 Günde İngilizce programlarıyla en kısa sürede ve en etkili şekilde konuşma ağırlıklı eğitim veren,

Öğrencilerine ücretsiz sosyal aktiviteler sunan,

Uluslararası TESOL İngilizce öğretmenliği programının Türkiye yetkilisi olup, Türkiye Direktörü Lynda Hazelwood danışmanlığında eğitim hizmetlerini devam ettiren ulusal bir markadır.
www.gebzeingilizkultur.com
https://www.facebook.com/ikdgebze

Fotoğraflar
Gebze İngiliz Kültür Özel Eğitim Hiz. Tic. Ltd. Şti Gebze İngiliz Kültür Özel Eğitim Hiz. Tic. Ltd. Şti Gebze İngiliz Kültür Özel Eğitim Hiz. Tic. Ltd. Şti


Verilen Kursların Ayrıntıları
Erken İngilizce (7-11 / 12-16 Yaş)
Erken İngilizce ile IQ, EQ ve SQ Gelişiyor

İngilizce eğitimi, doğru zamanda öğrencilere verilmesi gereken en önemli eğitimlerden bir tanesidir. Erken İngilizce eğitimi, öğrencinin ilerdeki eğitim hayatını büyük ölçüde değiştiren ve geliştiren bir şeydir. Hayatın her alanında başarının en temel belirleyicilerinden olan İngilizce konuşma ve yazma becerisi, küçük yaşlardan itibaren bireye aşılanmalıdır. Bu alanda profesyonel destek son derece önemlidir. Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları bu anlamda öncü bir kurumdur. Bireyin IQ, EQ ve SQ yeteneklerini geliştiren İngilizce, bizim eğitim programlarımız ile bambaşka bir boyut kazanmaktadır.Öğrenilen Dilin Kalitesi İçin: Erken İngilizce…

Erken yaşta edinilen bilgiler hayat boyu sizinle kalan bilgilerdir. Özellikle yabancı bir dil öğrenmek için taze ve işlenmemiş beyin her zaman avantajdır. Yabancı dil eğitim ve öğretiminde erken yaş son derece önemlidir. Öğrenilen dilin akıcılığı, öğrenilen dilin kalitesi, öğrenilen dilin kalıcılığı, öğrenilen dilin hayat ile entegresi, öğrenilen dilin zaman dili ile bağlantısı erken öğrenim açısından önem teşkil etmektedir. Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları, Erken İngilizce eğitimini sunarken tüm bu maddelere son derece dikkat etmektedir. Bireyin seviyesine göre organize edilen eğitimler öğrenmeyi kolay hale getiriyor.

Dünya dilleri kategorisinde her alanda üst sırada olan İngilizce, hangi meslek dalında olursanız olun sizi ön plana çıkaran bir nitelik olarak durmaktadır. İngilizce, her birey için bir basamaktır. Ön plan çıkmanızı sağlayan, bir adım önde olmanızı sağlayan bir artıdır. Sosyal hayatın, eğitim hayatının ve iş hayatının kalitesini arttıran bir şeydir.Erken İngilizce Metodu ile Sınırsız İngilizce…

Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları, Erken İngilizce eğitiminin en sık uygulandığı kurumlardan bir tanesidir. Biz, İngilizce’nin önemini ve gerekliliğini sizlere her zaman anlatıyoruz. Uzman kadromuz ile her zaman en iyi eğitimi sunuyoruz. 7-15 yaş aralığındaki çocuklara eğlenceli bir eğitim planı oluşturuyoruz. Çocukları sıkmadan, zorlamadan en doğru öğretme metotları ile İngilizce eğitimi veriyoruz.

Hangi dili öğrenmek isterseniz isteyin, erken başlayan eğitim ile ilerleyen yıllarda kusursuz derecede İngilizce konuşabilir ve anlayabilirsiniz. Bilinçli ebeveynlerin çocuklarını bilinçli yabancı dil eğitimine yönlendirmeleri ve bunun için harekete geçmeleri son derece önemlidir. Biz, kurum olarak eğitimi ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Erken İngilizce eğitimi asla ihmal edilmemesi gereken bir şeydir. Bu bir lüks değil; tam aksi bir ihtiyaçtır.
http://gebzeingilizkultur.com/egitimlerimiz/erken-ingilizce-7-15-yas
Genel İngilizce

Genel İngilizce İle Her Detayı Öğrenin

Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları, (British Culture) kurguladığı “ öğretim şeması” ile profesyonel eğitim stratejileri geliştirip, bu stratejileri sizin hayal gücünüz, ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda şekillendirmektedir. İngilizce alanında yüksek kariyer hedefleyen her birey, Genel İngilizce eğitimini tanışmalıdır. Dil haritasında en yoğun kullanılan ve  her ülkede konuşulan İngilizce, diğer dillerin önemin de hızlandıran bir yapıdadır.

İngilizce, kolay öğrenilebilen bir dildir. İngilizcede kelimelerin herhangi bir cinsi yoktur. Gramer yapısı size Latin alfabesinin avantajlarını sunar. Sembolik bir dil olmadığı için, çizgiler ya da şekiller  yoktur.  Avrupa dilleri arasında öğrenimi hızlı ve kolay olan bir dildir. Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları size özgürce konuşabileceğiniz, özgürce yazabileceğiniz bir dil armağan etmektedir.Kusursuz Bir Aksan, Akıcı Bir Konuşma ve Benzersiz Bir Deneyim…

Genel İngilizce, tüm yönleri ile kavranması gereken bir dildir. Hem aksan olarak, hem cümle yapısı olarak hem telaffuz olarak… Kişisel gelişimin bir ölçüsü olarak gösterilen ve kendini geliştirmek ile doğru orantılı olan İngilizce, kariyerinizdeki ölçüyü de belirlemektedir. İş başvurusunda, yüksek lisans başvurusunda hatta staj başvurusunda dahi pek çok kurum İngilizce bilgisi ve yeteneğini şart koşmaktadır.

Hangi meslek grubunda olursanız olan, fakültenin hangi bölümünden mezun olursanız olan mutlaka öğrenilmesi gereken bir dildir. Öğrenme aşamasında yapılacak en doğru ve en önemli hamle ise doğru bir dil okulu ile çalışmaktır. Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları ‘’ okuma, dinleme yazma ‘’ becerilerinizi mükemmel seviyeye getirirken en önemli aşama olan ‘’ konuşma’’ aşamasını da kusursuz bir şekilde öğretmektedir.Her Çağın Anahtarı: İngilizce…

İngilizce, her çağın anahtar dilidir. Ufkunuzu geliştiren, bakış açınızı zenginleştiren, eğitim hayatınızı yükselten, kariyerinize yol açan son derece önemli ve etkili bir dildir. Genel İngilizce ile her kapı size kolaylıkla açılacaktır. Dünya üzerinde 50’nin üzerinde ülkede 350-400 milyon kişinin konuştuğu İngilizce, size bambaşka bir ifade dili sunacaktır.

Genel İngilizce, hayatın her alanında size benzersiz ayrıcalıklar ve faydalar sağlayacaktır. Kişisel başarıların ya da kurumsal başarıların en büyük gücü iletişimdir. Kuvvetli ve çok yönlü iletişim kuran her kişi ya da kurum mutlak başarıya ulaşacaktır. Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu, size bu başarının anahtarını sunmaktadır.

İş İngilizcesi
İş İngilizcesi ile Performansınızı Yükseltin

Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu, İş İngilizcesi eğitimi ile iş hayatınızdaki performansı başka bir boyuta taşıyor. Profesyoneller için üst düzey yöneticiler için zengin bir dil kompozisyonu sunan iş İngilizcesi geniş bir hedef kitleye hitap ediyor. Bu eğitimin, sertifika programının amacı; profesyonel hayatın güdülediği başarı, kariyer ve bilinç düzeyine kısa bir sürede ulaşmayı sağlamaktadır. Çok yönlü bir eğitim olup; yazışma, raporlama, sunum, yönetim ve dil becerisi gibi pek çok alanında üst düzey bir konuma gelmenize destek sunacaktır.Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu ile Bussines English…

İş İngilizcesi yani Bussines English hizmet sektörünün vazgeçilmezidir. Her kurumun, her şirketin kendine özel, kendine özgü bir dil artikülasyonu vardır. Ortak hedefeler ve ortak başarılar doğrultusunda şirketler, kariyer sağlamak için ve uluslararası başarılar edinmek için İngilizce’yi önemli bir kriter olarak görürler. Bu durum kişiler için, şirketlerde kariyer yapmak isteyen bireyler için de son derece önemlidir. Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu, İş İngilizcesi eğitimi ile sadece profesyonellere değil; aynı zamanda yeni mezunlara, üniversite öğrencilerine, kişisel gelişimine önem veren bireylere de bu sertifika programını sunmaktadır.

Bu eğitim programına katılmak için gerekli olan ‘’ orta derece İngilizce’’ bilgisidir. Eğer bu seviyede değilseniz de; yine tarafımızdan verilen genel İngilizce eğitimine katılabilir ve sonrasında İş ingilizcesi alanında kendinizi geliştirebilir, yetiştirebilirsiniz.İş İngilizcesi ile İletişim Gücünüzü Arttırın

İş İngilizcesi, tematik bir eğitim biçimidir. İş performansınızı ve kariyerinizi ciddi ölçüde şekillendiren bir eğitimdir. Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları sizin için bu özel eğitimi sunmaktadır. Kariyerinize değerli dokunuşlar yapan kurumumuz, sosyal hayatınızda ve iş hayatınızda hatta eğitim hayatınızda fark yaratmanızı garanti etmektedir.

Mesleki açıdan büyük bir ayrıcalık sağlayan bu İngilizce programı, tüm dünyadan insanlar ile rahat, akıcı ve özgün bir şekilde iletişim kurmanızı sağlayacaktır. İletişim, büyük bir güçtür. Bir dile hakimiyet, birçok insana hakimiyet demektir. İngilizce, bu anlamda sizi her alanda ve her anlamda yükseğe taşıyacak bir dildir. Özellikle İş İngilizcesi kusursuz kariyerin anahtarıdır. Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları bu sertifika programı ile eğitim programı ile iş hayatınızda, meslek hayatınızda zirveye çıkabilirsiniz.

Sınav İngilizcesi
Sınav İngilizcesi ile Sınanmaya Son!

Sınav İngilizcesi, hayatımızın en önemli sınav durakları arasındadır. İlkokul ile hayatımıza dahil olan ‘’sınav’’ kavramı bu dönemden itibaren her alanda karşımıza çıkan bir olgudur. İlkokul, ortaokul, lise, üniversitede aktif öğrencilik hayatımızın sınavlarını verirken; daha sonra mesleki sınavlar ile karşılaşırız. Bu bir ölçümlemedir. Standartlara uygun olup olmama, yetenekli olup olmama, bilgili olup olmama gibi pek çok yönde bizi ölçümleyen sınavlar vardır. Fakat her bireyin eğitim hayatındaki sınavlar, her zaman en önemli sınavlardır. Çünkü bu sınavlardaki başarılar, hayatımızın başarıları olarak görülür. Üniversite, bu sınav periyodundaki en önemli duraktır.Korku, Endişe, Heyecan Yok Oluyor

Sınav İngilizcesi, üniversite hayatının önemli dönemeçlerindendir. YDS, TOEFL, IELTS sınavlarındaki başarı, önemli başarılardır. Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu sizin için bu alanda yüksek başarılar vaad etmektedir. Biz, sizi tam donanımlı bir konsantrasyon ile tüm bu sınavlara en iyi şekilde hazırlıyoruz. Bilgi ve teorinin yanı sıra; heyecan, korku, endişe gibi psikolojik durumların da kontrolünü sağlayıp en başarılı sonucu almanızı sağlıyoruz. Mesleki anlamda köklü ve güçlü olan kurumumuz, eğitmenleri ile de fark yaratıyor! Sınav İngilizcesi, bilgi derecesini ölçümleyen bir sınavdır. Yeterlilik, anlama ve daha pek çok alanda ölçümleme yapan bu sınav, uzman bir kurum ile mutlak başarıyı garanti eder.Eğitim Hayatınızın ABC’si; Sınav İngilizcesi…

Sınav İngilizcesi, başarının ölçüsünü sizlere sunmaktadır. İngilizce bilgisi yüksek olan bireyler, İngilizce ile ilgili her sınavı başarılı bir şekilde sonuçlandırabilir. İngilizce bilgisini ölçümleyen her sınav bu duruma dahildir.

YDS, ÖSYM tarafından gerçekleştirilen ve üniversiteye giriş için son derece önemli olan bir sınavdır. Bu anlamda doğru ve etkili bir çalışma sistemi ile hareket edilmelidir. Yine TOEFL, İngilizce bilgisini ölçümleyen en önemli sınavlardan bir tanesidir. Dünyanın pek çok noktasında uygulanan bir sınavdır. Bu sınavda sağlanan başarı, kariyeriniz için benzersiz ayrıcalıklar sağlayacaktır. Yüksek lisans, doktora, hazırlık okulu muafiyeti gibi pek çok alanda sizleri üst seviyeden başlatacaktır. Yurtdışında okumak istediğiniz zaman, sizi diğer insanlar ile denk konuma getirecektir. Sınav İngilizcesi, bu iki sınavın dışında IELTS için de son derece önemlidir. Tüm bu alanlarda başarılı olmak için, İngilizce bilgisinde yeterlilik düzeyine ulaşmak için en doğru yerdesiniz!

Eğitim Hakkında Bilgi Al

TOEFL Kursu
YDS Kursu
IELTS Kursu
IELTS (International English Language Testing System)

IELTS Sınavları The British Council (BC), University of Cambridge Local Examinations Syndicate (UCLES) ve International Development Programme of Australian Universities (IDP) tarafından ortaklaşa geliştirilmiş İngilizce yeterlilik düzeyini saptamaya yönelik bir sınavdır.

IELTS nedir ?

IELTS’ in açılımı International English Language Testing System dir. IELTS anadilin İngilizce olduğu ya da İngilizcenin çok kullanıldığı ortamlarda çalışacak ya da eğitim alacak adayların İngilizce becerilerini ölçen bir sınavdır.IELTS, British Council, University of Cambridge English for speakers of other languages (ESOL) ve International Development Programme of Australian Universities (IDP) tarafından ortaklaşa hazırlanılıp geliştirilmiştir.

IELTS sınavı başvuruları nasıl yapılır?

IELTS İstanbul Ankara ve İzmir’de yapılmaktadır. Fakat IELTS başvuruları yalnızca British Council İstanbul ofisinden yapılabilir.

Kimler Katılmalı?

IELTS, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, İngiltere ve Amerika gibi birçok ülkedeki üniversiteler ve iş yerleri tarafından kabul görür. Ülkemizde de birçok üniversite ve iş kurumu IELTS sonuçlarını kabul etmeye başlamıştır. Akbank, Yapı Kredi, THY, Boğaziçi Üniversitesi, Bilkent, Bilgi ve Yeditepe üniversiteleri IELTS sonuçlarını kabul etmektedirler. Buna ek olarak devlet kurumları ve göçmenlik büroları da IELTS sınavını kabul etmektedirler.

IELTS sınavının formatı nedir?

IELTS sınavı Academic ve General Training olarak iki ayrı bölüm seçeneğine sahiptir. General Training genel olarak göçmenlik büroları tarafından tercih edilirken , Academic training akademik alanda tercih edilmektedir.
IELTS sınavı, dinleme, okuma, yazma ve konuşma bölümlerinden oluşmaktadır.Konuşma bölümü katılmaksızın toplam sınav süresi 2 saat 45 dakikadır.

Dinleme:                              4 bölüm/40 konu (30 dk)
General Training Okuma:    3 bölüm/40 konu (60 dk)
Academic Training Okuma: 3 bölüm/40 konu (60dk)
General Training Yazma:    1. bölüm (en az 150 kelime) (20 dk)
2.bölüm (en az 250 kelime) (40 dk)
Academic Training Yazma: 1.bölüm (en az 150 kelime) (20 dk)
2.bölüm (en az 250 kelime) (40 dk)
Konuşma:                             Birebir görüşme (11-14 dk.)

IELTS sınavı nası değerlendirilir?

IELTS sınavında her bölüm 9 üzerinden ayrı ayrı değerlendirilir ve toplam skor için tüm bölümlerin ortalaması alınır.

IELTS hazırlık eğitiminin içeriği nedir?

IELTS hazırlık eğitim programı, daha önceki yılların IELTS sınavları titizlikle incelenerek hazırlanmıştır. Diğer eğitimlerden farklı olarak, yoğun bir gramer programı yerine dinleme, okuma, yazma ve konuşma becerileri üzerinde durulur.

IELTS hazırlık eğitimi sınıflarında nasıl bir eğitim verilir?

IELTS hazırlık eğitimi, alanında uzman bir eğitmen tarafından, seçilen modül çerçevesinde okuma, dinleme, yazma ve konuşma becerilerini geliştirmek üzere verilen bir eğitimdir.
General modülü seçecek adaylar için daha günlük kullanımların ve pratikliğin öne çıktığı materyaller kullanılırken, akademik modülü seçecek adaylar için akademik dilin ağırlıklı olduğu materyaller kullanılır.

IELTS hazırlık eğitimi programı bitiminde öğrencinin kazanımları nelerdir?

IELTS hazırlık eğitimini tamamlayan aday, İngilizce becerilerini IELTS sınavından yüksek puan alacak kadar geliştirir. Aday IELTS beklentilerini karşılayabilecek düzeye gelecek ve bunun yanı sıra konuşması akıcılık kazanacak ve dil becerilerini daha pratik bir şekilde kullanabilecektir.

IELTS Sınav içeriği :

Testin süresi toplam 2 saat 45 dk’dır.
Dinleme (4 bölüm, 40 soru, 30 dk.)
Genel İngilizce Okuma (3 bölüm, 40 soru, 60dk.)
Akademik İngilizce Okuma (3 bölüm, 40 soru, 60 dk.)
Genel İngilizce Yazma (2 konu,150-250 kelime,60 dk.)
Akademik İngilizce Yazma (2 konu, 150-250 kelime, 60 dk.)
Konuşma (11-14 dk.)
Her bölüm için ayrıca tüm test puanınızdan ayrı bir puan alırsınız. Bunlar size Test Rapor Formu şeklinde verilir (TRF). Sınavdan alınan Genel Not, Dinleme veya Okuma bölümlerinden alınan notlar buçuklu rakamlar ile de ifade edilebilir. (Örneğin; 4,5 veya 6,5 gibi). Ancak, Yazma ve Konuşma bölümleri sadece tam rakamlar ile belirtilir. (örn 4,0 veya 6,0 gibi). • IELTS Test Sonucu ne ifade eder?: Adaylar 1’den 9’a kadar olan puanlamaya göre bir sonuç elde ederler. Geçme veya kalma puanı yoktur.

9 – Expert User
Dil üzerinde tam bir hakimiyeti vardır: uygun, doğru ve akıcı konuşma ve tam anlama becerisine sahiptir.

8 – Very Good User
Dil üzerinde sadece sistematik olmayan hatalar ve uygunsuzluklar dışında tam bir hakimiyeti vardır. Bilgisi dahilinde olmayan konularda anlaşmazlıklar olabilir. Zor ve detaylı tartışmalarda başarılıdır.

7 – Good User
Dil üzerinde bazı durumlarda olabilecek rastlantısal hatalar, uygunsuz kullanım ve yanlış anlamalar dışında eylemsel hakimiyeti vardır. Genellikle zor ve karmaşık dili iyi kullanır ve detaylı muhakemesini yapar.

6 – Competent User
Bazı hatalar, uygunsuz kullanımlar ve yanlış anlamalar olmasına rağmen genellikle dili efektif kullanır. Yabancısı olmadığı konularda oldukça zor seviyedeki İngilizceyi kullanabilir

5 – Modest User
Hata yapmaya müsait olmasına rağmen birçok durumda genel anlamı çıkarabilir ve dil üzerinde kısmi bir hakimiyeti vardır. Bildiği bir konuda basit bir iletişim kurabilir.

4 – Limited User
Bilgisi dahilinde olan durumlarda bile İngilizce becerisi limitlidir. Anlama ve ifade etmede sık sık problem yaşar. Karmaşık ve zor bir dili kullanamaz.

3 – Extremely Limited User
Sadece çok iyi bildiği konuları anlayıp ifade edebilir. İletişimde sık sık zorluk yaşar.

2 – Intermittent User
En basit bilgileri belirli kelimelerle ifade etmek bildigi konularda kısa formüller kullanmak ve acil ihtiyaçlarını belirtmek dışında gerçek iletişim kurmak mümkün değildir. Yazı ve konuşma İngilizcesini anlamakta zorluk çeker.

1 – Non User
Birkaç kelime dışında dili kullanma yeteneği yoktur.  

www.gebzeingilizkultur.com
https://www.facebook.com/ikdgebze
İş İngilizcesi
İş İngilizcesi ile Performansınızı Yükseltin

Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu, İş İngilizcesi eğitimi ile iş hayatınızdaki performansı başka bir boyuta taşıyor. Profesyoneller için üst düzey yöneticiler için zengin bir dil kompozisyonu sunan iş İngilizcesi geniş bir hedef kitleye hitap ediyor. Bu eğitimin, sertifika programının amacı; profesyonel hayatın güdülediği başarı, kariyer ve bilinç düzeyine kısa bir sürede ulaşmayı sağlamaktadır. Çok yönlü bir eğitim olup; yazışma, raporlama, sunum, yönetim ve dil becerisi gibi pek çok alanında üst düzey bir konuma gelmenize destek sunacaktır.Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu ile Bussines English…

İş İngilizcesi yani Bussines English hizmet sektörünün vazgeçilmezidir. Her kurumun, her şirketin kendine özel, kendine özgü bir dil artikülasyonu vardır. Ortak hedefeler ve ortak başarılar doğrultusunda şirketler, kariyer sağlamak için ve uluslararası başarılar edinmek için İngilizce’yi önemli bir kriter olarak görürler. Bu durum kişiler için, şirketlerde kariyer yapmak isteyen bireyler için de son derece önemlidir. Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu, İş İngilizcesi eğitimi ile sadece profesyonellere değil; aynı zamanda yeni mezunlara, üniversite öğrencilerine, kişisel gelişimine önem veren bireylere de bu sertifika programını sunmaktadır.

Bu eğitim programına katılmak için gerekli olan ‘’ orta derece İngilizce’’ bilgisidir. Eğer bu seviyede değilseniz de; yine tarafımızdan verilen genel İngilizce eğitimine katılabilir ve sonrasında İş ingilizcesi alanında kendinizi geliştirebilir, yetiştirebilirsiniz.İş İngilizcesi ile İletişim Gücünüzü Arttırın

İş İngilizcesi, tematik bir eğitim biçimidir. İş performansınızı ve kariyerinizi ciddi ölçüde şekillendiren bir eğitimdir. Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları sizin için bu özel eğitimi sunmaktadır. Kariyerinize değerli dokunuşlar yapan kurumumuz, sosyal hayatınızda ve iş hayatınızda hatta eğitim hayatınızda fark yaratmanızı garanti etmektedir.

Mesleki açıdan büyük bir ayrıcalık sağlayan bu İngilizce programı, tüm dünyadan insanlar ile rahat, akıcı ve özgün bir şekilde iletişim kurmanızı sağlayacaktır. İletişim, büyük bir güçtür. Bir dile hakimiyet, birçok insana hakimiyet demektir. İngilizce, bu anlamda sizi her alanda ve her anlamda yükseğe taşıyacak bir dildir. Özellikle İş İngilizcesi kusursuz kariyerin anahtarıdır. Gebze İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları bu sertifika programı ile eğitim programı ile iş hayatınızda, meslek hayatınızda zirveye çıkabilirsiniz.
http://gebzeingilizkultur.com/egitimlerimiz/is-ingilizcesi/