Kocaeli İzmit Amerıcan Tıme

Bu kursu paylaş
0 Yorum

AMERICAN TIME

İzmİt, KOCAELİ
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İş İngilizcesi Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
AMERICAN TIME, KOCAELİ İZMİT ve civarında hizmet vermekte olup 23.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KOCAELİ ilinde hizmet veren 447 kurs/özel ders verenden 162 . sıradadır. Başta Yabancı Dil olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. AMERICAN TIME, 67 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İzmitin yabancı dili..

American Time Language Schools, eğitim sektöründe geçen 40 yıllık tecrübenin ürünüdür. Yabancı dil öğrenme ihtiyacını gidermek amacıyla kurulmuş güçlü ve dinamik bir markadır.

Ulusal ve uluslararası birçok firma ile işbirliği halindedir. Ulusal Franchise Derneği (UFRAD) asil üyesidir. Bir çok ülkede yüzlerce okul ile çalışmaktadır.

American Time, bulunduğu lokasyonun demografik özelliklerine ve müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak hizmet vermektedir. Sektöründe sürekli fark oluşturur ve müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutar.