Bu kursu paylaş
0 Yorum

American Time Language School

İzmİt, KOCAELİ
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul İngilizce Özel Ders , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , İngilizce Kursu , IELTS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , TOEFL Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
American Time Language School, KOCAELİ İZMİT ve civarında hizmet vermekte olup 06.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KOCAELİ ilinde hizmet veren 268 kurs verenden 66 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 7 farklı kurs vermektedir. American Time Language School, 25 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
American Time Language Schools, eğitim sektöründe geçen 40 yıllık tecrübenin ürünüdür. Yabancı dil öğrenme ihtiyacını gidermek amacıyla kurulmuş güçlü ve dinamik bir markadır.


Ulusal ve uluslararası birçok firma ile işbirliği halindedir. Ulusal Franchise Derneği (UFRAD) asil üyesidir. Bir çok ülkede yüzlerce okul ile çalışmaktadır.


American Time, bulunduğu lokasyonun demografik özelliklerine ve müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak hizmet vermektedir. Sektöründe sürekli fark oluşturur ve müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutar.

Fotoğraflar
American Time Language School American Time Language School American Time Language School

Verilen Kursların Ayrıntıları
Kids grubumuzda az kişilik kontenjanımız kalmıştır...
American Time Dil Okulları

Yorumlar