Kocaeli İzmit Americanlife Teenglish

Bu kursu paylaş
0 Yorum

AmericanLife Teenglish

İzmİt, KOCAELİ
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , İspanyolca Kursu , Almanca Kursu , Yabancı Dil Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , TYT Kursu , TOEFL Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
AmericanLife Teenglish, KOCAELİ İZMİT ve civarında hizmet vermekte olup 17.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KOCAELİ ilinde hizmet veren 578 kurs/özel ders verenden 44 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. AmericanLife Teenglish, 183 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
AmericanLife Teenglish YahyaKaptan Subesi olarak farklı yaş grupları ve dil seviyelerine göre İngilizce, İspanyolca, Almanca ve Rusça grup ya da özel dersleri verilir. Daha detaylı bilgi için http://www.yahyakaptan.teenglish.com.tr/

Fotoğraflar
AmericanLife Teenglish AmericanLife Teenglish AmericanLife Teenglish

İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

İspanyolca Nedir?

İspanyolca ya da Kastilya dili, Roman dillerinden biri. Dünyada en çok konuşulan üçüncü dildir.
Dünyada İspanyolca konuşan 470 milyon ila 500 milyon insanın olduğu tahmin edilmektedir.
İspanyolca dünyada en çok ülkede resmî dil olarak kabul edilen dildir. Resmî dil olarak İspanyolcayı kullanan ülkeler: İspanya, Küba, Arjantin, Bolivya, Kolombiya, Kosta Rika, Şili, Ekvador, Guatemala, Honduras, Meksika, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Porto Riko, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Uruguay ve Venezuela'dır.
Amerika Birleşik Devletleri'nin anayasası bir resmî dil tanımlamamakla birlikte, ülkenin genelinde İngilizce'den sonra en çok konuşulan ikinci dil İspanyolca'dır. Ülke içinde anadili İspanyolca olan 41 milyon kişi vardır. Özellikle güney bölgelerinde sadece İspanyolca konuşarak yaşanabilir.
İspanyolca; Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği, Amerikan Devletleri Örgütü, İbero-Amerikan Devletleri Örgütü, Afrika Birliği, UNASUR, Antraktika Anlaşması Sekreterliği, Latin Birliği, Karayip Ortak Pazarı ve NAFTA gibi uluslararası ve bölgelerarası organizasyonlarda resmî dil olarak kullanılmaktadır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
AmericanLife Teenglish YahyaKaptan Subesi
İzmit'in en yetkin öğretmeni eşliğinde dünyanın en çok konuşulan dillerinden biri olan İspanyolca dersi verilir.
Farklı yaş grupları ve dil seviyelerine göre Almanca dersi verilmektedir.
Almanca özel ders ya da grup dersi
Öğrencilerin dil seviyeleri baz alınarak TEOG İngilizce dersleri verilir.
Üniversiteye hazırlık LYS - 5 Dil sınavı için öğrencilerin dil seviyeleri baz alınarak hazırlık kursu verilir.
Yetişkinlere yönelik dil seviyeleri baz alınarak TOEFL sınavı kursu verilmektedir.
Yetişkinlere yönelik dil seviyeleri baz alınarak YDS sınav hazırlık dersi verilmektedir.