Kocaeli İzmit Lider Akademi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Lider Akademi

İzmİt, KOCAELİ
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Açıköğretim Kursu , KPSS Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu , ÖMSS (ORTA ÖĞRETİM) Kursu , ÖMSS (LİSANS) Kursu , ÖABT Kursu , KPSS-A Kursu , KPSS-B Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Lider Akademi, KOCAELİ İZMİT ve civarında hizmet vermekte olup 05.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KOCAELİ ilinde hizmet veren 513 kurs/özel ders verenden 166 . sıradadır. Başta KPSS olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Lider Akademi, 25 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Uzman eğitim kadrosuyla akıllı tahtalı sınıflarda konu anlatımlı soru çözümlü Türkiye geneli 5 farklı yayından deneme  imkanıyla sınırsız uzaktan eğitim imkanlarıyla Lider Akademi DGS kursuna hazırlanmada yanınızda Eğitimde Lider Yayında Lider


Açıköğretim Nedir?

Açıköğretim kurslarında öğrencilerin eksik olduğu derslere yönelik verilen eğitimleri ve genel çalışma programlarını kapsamaktadır. Genel matematik, muhasebe, işletme, hukuk, iktisat, maliye, finans gibi pek çok dersi içinde barındıran bu kurslar uzun ve kısa dönem olarak ikiye ayrılmaktadır.

KPSS Nedir?

KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı), kamu kurumlarında görev alacak personeli belirlemek amacıyla yapılan bir dizi sınavın genel adıdır.