Kocaeli İzmit Moneta Eğitim Ve Belgelendirme

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Moneta Eğitim ve Belgelendirme

İzmİt, KOCAELİ
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Logo Kursu , Mikro Eğitmenliği Kursu , Ön Muhasebe Kursu , Bil. Muhasebe Kursu , Genel Muhasebe Kursu , Finans Kursu , Proje Yönetimi Kursu , Stres Yönetimi Kursu , Zaman Yönetimi Kursu , Yangın Kursu , Kriz Yönetimi Kursu , ISO 9001:2015 Eğitimi Kursu , Geometrik Ölçülendirme Ve Tolerans Seçimi Eğitimi Kursu , Kurum İçi İletişim Teknikleri Eğitimi Kursu , APQP Eğitimi Kursu , FMEA Eğitimi Kursu , PPAP Eğitimi Kursu , Personel Özlük İşleri Sgk Uygulamalı Bordro Uzmanlığı Eğitimi Kursu , Ölçme Tekniği ve Kontrol Kursu , Photoshop Kursu , C# Kursu , C Kursu , C++ Kursu , Access Kursu , Ansys Kursu , Cad Cam Kursu , Google Adwords Kursu , Powermill Kursu , SketchUp Kursu , Solidcam Kursu , Sta4CAD Kursu , Teknik Resim Kursu , Topsolid Kursu , Xsteel Kursu , Grafik Tasarım Kursu , Autocad Kursu , SolidWorks Kursu , Catia Kursu , 3D Studio Max Kursu , Mastercam Kursu , Office Kursu , SEO Kursu , Yazılım Kursu , Bil. İşletmenliği Kursu , Sosyal Medya Uzm. Kursu , Temel Bilgisayar Kursu , Corel Draw Kursu , Illustrator Kursu , Indesign Kursu , Bil. Programcılığı Kursu , İş Makineleri Operatörlüğü Kursu , 5s Kursu , iskele kurulum ve söküm ve iskelede güvenli çalışma eğitimi Kursu , SAPANLAR VE SAPAN KULLANIMI EĞİTİMİ Kursu , İPLER (HALAT) ve DÜĞÜM TEKNİKLERİ EĞİTİMİ Kursu , Bağlantı Elemanları Eğitimi Kursu , EKED (Etiketle, Kilitle, Emniyete al, Dene) Sistemi Kursu , Pastik Enjeksiyon Kalıp Tasarım Kursu , İç Tetkikçi - ISO 19011 Eğitimi Kursu , Hidrolik Kursu , Hijyen Eğitimi Kursu , İç Tetkikçi Kursu , ISO Kursu , Kalite Yönet. Sistemi Kursu , Patlamadan Korunma Dokümanı Eğitimi Kursu , Pnömatik Kursu , Tehlikeli İşler Kursu , Yalın Üretim Kursu , Yüksekte Çalışma Eğitimi Kursu , İç Mimarlık Kursu , PLC Kursu , İnsan Kaynakları Kursu , Satış Kursu , Pazarlama Kursu , Lojistik Kursu , Endüstriyel Motor Kontrolü Kursu , Siemens Panel ve Scada Eğitimi Kursu , Endüstriyel Elektrik Eğitimi Kursu , Rulman Eğitimi Kursu , Sensör Eğitimi Kursu , IATF 16949:2016 Revizyonu Eğitimleri Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Moneta Eğitim ve Belgelendirme, KOCAELİ İZMİT ve civarında hizmet vermekte olup 21.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KOCAELİ ilinde hizmet veren 578 kurs/özel ders verenden 20 . sıradadır. Başta Ansys olmak üzere 81 farklı kurs/özel ders vermektedir. Moneta Eğitim ve Belgelendirme, 97 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Bilgi günümüzde en değerli hazine olarak tanımlanmaktadır. Bilgi toplumu ise inceleyen, araştıran ve bilgi teknolojilerini kullanan toplumlardır. Moneta Eğitim, nitelikli bilgiyi sağladığı profesyonel eğitimler ile kişileri bilgi toplumuna hazırlamayı ve kurumlara değer katmayı öncelikli hedef olarak belirlemiştir. Eğitim sonrasında katılımcıların kariyer hedefleri doğrultusunda istedikleri iş fırsatlarını yakalayabilmesi veya çalıştığı firmada istedikleri pozisyona gelmeleri amaçlanmaktadır.

Moneta Eğitim, Çizim-Tasarım Eğitimleri, Teknik Eğitimler, Bilişim Eğitimleri, İş & Yönetim Eğitimleri, İSG Eğitimleri, Operatörlük Eğitimleri, Zorunlu Mesleki Eğitimler ve Kişisel Gelişim Eğitimleri konularında kurumların ihtiyaçlarını belirleyerek sektörel doğrultuda eğitim planlaması ve kişilerin kariyer planlamasına destek vererek bireysel ve kurumsal eğitim ve belgelendirme hizmeti sunmaktadır.

Moneta Eğitim, yenilikçi, çözüm odaklı, dinamik kadrosu ile kariyer hedeflerinize ulaşmanıza destek vermektedir. Alanında uzman eğitmenler, teorik ve uygulamalı olarak gerçekleşen eğitimlerde sektör doğrultusunda kendilerini sürekli yenileyerek sizlere en güncel bilgileri aktararak sizleri bir adım ileriye taşımaktadır. Aynı zamanda istihdam sürecinde çözüm ortakları ile destek vererek yönlendirmeler yapmaktadır.Verilen Kursların Ayrıntıları
-