Kocaeli İzmit Mustafa Civelek

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mustafa Civelek

İzmİt, KOCAELİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: TYT Matematik Kursu , TYT Kimya Kursu , TYT Fizik Kursu , AYT Kursu , AYT Matematik Kursu , AYT Geometri Kursu , AYT Fizik Kursu , AYT Kimya Kursu , AYT Biyoloji Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mustafa Civelek, KOCAELİ İZMİT ve civarında hizmet vermekte olup 25.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KOCAELİ ilinde hizmet veren 578 kurs/özel ders verenden 106 . sıradadır. Başta AYT olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mustafa Civelek, 5 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi 2. Sınıf öğrencisiyim. Tyt ve Ayt sınavlarına gireli henüz 2 yıl olmamış bir öğrenci arkadaşınız olarak ne yaşadığınızı iyi biliyorum ve bununla birlikte öğrenci arkadaşlarımın konulara bakış açısını ve hangi soruyu nasıl öğrenebileceğini iyi biliyorum.Çok uygun fiyatlarla ders veriyorum.Verilen Kursların Ayrıntıları
Ders saati ücreti yalnızca 30? dir. Toplu alımlarda haftalık 4 ders 100 liradır.Tamamen sınava yönelik çalışıyorum ve matematiğin ne kadar kolay olduğunu öğrencilerime gösterme amacı güdüyorum.
Kimya bu sınavın en kolay dersi.Bu konuda soru kaçırmamak için saati yalnızca 20? olan kimya dersimi tavsiye ederim.
TYT Fizik soru çözümüyle rahatlıkla öğrenilebilecek bir ders fakat zaten zor olan da bu.Fizik sorularını çözmek ilk başta gerçekten zor gelir.Doğruluğundan emin olduğunuz yöntemler yanlış çıkar fakat bu öğrenildiğinde tam olarak oturmuş olur.Yalnızca saati 25 şiraya özel fizik dersi veriyorum.
Bu sınav için çok fazla soru çözmek gerekli değil.Gerekli olan şey konuları çok iyi anlamaktır.Programlı aylık anlaşılırsa sadece 500? karşılığında düzenli çalışmalar yapabilirim.
Ders saati ücreti 35? dir. Toplu alımlarda haftalık 4 ders 100 liradır.Öğrenci arkadaşlarıma matematiğin kolay olduğunu gösterebileceğime inanıyorum.
Geometri öğrenciler olarak bizlerin gözlerimizde çok büyüttüğümüz fakat düşündüğümüz kadar olmasa da zor bir ders.Ders saati ücreti 30 liradır.Haftada 4 ders ise sadece 100? dır.:)
Yalnızca 25? ya da haftada 4 saat olmak üzere 300? :)
Yalnızca 25? Ya da haftada 4 saat olmak ğzere aylık 300? :)
Yalnızca 25? ya da haftada 4 saat olmak üzere 300? :) Üstelik tıp öğrencisinden..