Kocaeli Merkez Almila Sanat Akademisi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Almila Sanat Akademisi

merkez, KOCAELİ
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Resim Kursu , Tiyatro Kursu , Drama Kursu , Yaratıcı Drama Kursu , Modern Dans Kursu , Vals Kursu , Çocuk Dans Kursu , Gitar Özel Ders , Piyano Özel Ders , Keman Kursu , Gitar Kursu , Piyano Kursu , Klarnet Kursu , Saksafon Kursu , Solfej Kursu , Yan Flüt Kursu , Konservatuar Kursu , Şan Kursu , Perküsyon Kursu , Kemençe Kursu , Bağlama Kursu , Sahne Sanatları Kursu , Güzel Sanatlar Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Almila Sanat Akademisi, KOCAELİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 07.09.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KOCAELİ ilinde hizmet veren 578 kurs/özel ders verenden 61 . sıradadır. Başta Güzel Sanatlar olmak üzere 23 farklı kurs/özel ders vermektedir. Almila Sanat Akademisi, 80 gelen talepten 18 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
HAKKIMIZDA: Almila Sanat Akademisi, Enstrüman kursları olarak, piyano, keman, gitar, perküsyon, bağlama, kemençe, klarnet, saksafon ve yan flütü sayabiliriz. Ayrıca şan, solfej eğitimleri olmakla beraber konservatuara da hazırlık bölümleri bulunmakta. Diğer eğitim dalları ise, drama&tiyatro, dans, resim ve konservatuara ve güzel sanatlara hazirlik kurslari. 1_3 yas Anne- çocuk, baba- çocuk ritim çalışması. Bunların yanında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sunmayı kendine ilke edinen ALMİLA SANAT AKADEMİSİ kendini profesyonelliğe adamış uzman kadrosuyla; kongre, seminer, toplantı, lansman, konser, yemek ve düğün müzikleri, özel gün müzikleri konusunda kaliteli hizmet vermektedir. Her geçen gün büyüyen ve gelişen ekibimizle organizasyonlarınızda kaliteli, güvenilir ve deneyimli personel destek hizmeti sunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimize; sektördeki tecrübelerimizi, iş disiplinimizi ve her geçen gün yaratıcı fikirlerle geliştirdiğimiz alt yapımızı sunmaktan onur duymaktayız.