Kocaeli Merkez İbrahim Cankat

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İbrahim Cankat

merkez, KOCAELİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , TOEFL Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İbrahim Cankat, KOCAELİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 30.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KOCAELİ ilinde hizmet veren 526 kurs/özel ders verenden 18 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. İbrahim Cankat, 60 gelen talepten 14 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İlk ders ücretsizdir. Ulaşım sıkıntısı yoktur, yakın illere gelebilirim. Uygun görürsem benim evimde, öğrenci isterse öğrencinin evinde ders yapilabilir. Memnun kalınacaktır.
Önemli olan saygı anlayış başarıdır.

Kaliteli ve hızlı Ingilizce eğitimi. Speaking, listening, writing, reading, pronunciation, grammar, YDS, LYS5, accents. Her seviyeye uygun. Ilkokul-ortaokul-lise-üniversite veya iş gerekleri.

Fotoğraflar

İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

TOEFL Nedir?

TOEFL (Test of English as a Foreign Language, Türkçe: Yabancı Dil Olarak İngilizce Sınavı), standart Amerikan İngilizcesini üniversite düzeyinde kullanabilme ve anlayabilme yeteneğini ölçen bir sınavdır. Pek çok Amerikan ve İngilizce eğitim veren üniversite başvuruculardan bu sınavı ister.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Kaliteli Ingilizce dersi, speaking, listening, writing, reading, pronunciation, grammar, YDS, LYS5, accent. Her seviyeye uygun.
Ilk deneme dersim ücretsizdir.
YDS  TOEFL IELTS SINAVLARINA YÖNELİK HER SEVIYEDE ÖZEL EKONOMİK VE TECRÜBELİ DERS. ILK DENEME DERSİM ÜCRETSİZDIR.