Kocaeli Merkez Özel Birebir Bilim Kampüsü Özel Öğretim Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Özel Birebir Bilim Kampüsü Özel Öğretim Kursu

merkez, KOCAELİ
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: TYT Kursu , YKS Kursu , YÖS Kursu , Açık Lise Kursu , Akşam Lisesi Kursu , Etüt Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , Temel Lise Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Özel Birebir Bilim Kampüsü Özel Öğretim Kursu, KOCAELİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 12.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KOCAELİ ilinde hizmet veren 513 kurs/özel ders verenden 269 . sıradadır. Başta YKS olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Özel Birebir Bilim Kampüsü Özel Öğretim Kursu, 45 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Kurumumuz 9,10 ve 11. Sınıf öğrencilerine okul sınavlarına yardımcı dersler.
12. Sınıf ve mezun gruplarına TYT ve AYT Hazırlık dersleri verilmektedir.
Sınıf mevcutlarımız 10 ve 16 kişiliktir.
Öğrencinin eksik olduğu derslerden bireysel derslerde verilmektedir.


TYT Nedir?

YGS'nin yerine geçecek ilk oturuma Temel Yeterlilik Testi (TYT) adı veriliyor. Ancak ilk oturumlar arasındaki en büyük fark ise soru sayısı ve adayların sorumlu olduğu bölümlerde ortaya çıkıyor. YGS'de adaylar Türkçe, Matematik, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri alanlarından sorumlu tutuluyordu. TYT'de ise 40 Türkçe ve 40 Temel Matematik sorusu olacak. YÖK Başkanı Saraç bu sınavın adayların temel yeteneklerini ölçmek amacıyla tasarlandığını belirtti.

YKS Nedir?

Üniversiteye 2018-2019 girişteki sınavın yeni adı Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) olarak belirlendi. Buna göre, adaylar iki ayrı oturuma katılacaklar. Yüksek Öğretim Kurumları Sınavına göre ilk oturumda temel yeterlilik esas alınarak gerçekleştirilecektir.

Sınavlar Haziran ayında bir hafta sonunda 2 oturumda yapılacak, soru sayısı 80 olacaktır. Türkçe ve Matematik sabah oturumunda yapılacak.

Öğleden sonraki ikinci oturumda lise müfredatına dair bilgiler esas alınacak.

Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı, haziran ayının bir hafta sonu yapılacak.