Konya Karatay Çağatay Manav

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Çağatay Manav

karatay, KONYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bölgesel Zayıflama Kursu , Yüzme Kursu , Fitness Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Çağatay Manav, KONYA KARATAY ve civarında hizmet vermekte olup 20.12.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KONYA ilinde hizmet veren 360 kurs/özel ders verenden 61 . sıradadır. Başta Yüzme olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Çağatay Manav, 30 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Yüzmek herkesin hakkı. Zaman kaybetmeden derslerimize katıl yaza yüzmeyi bilerek git ,vücudunu yuzmeyle güçlendirir günlük yasantını yuzmeyle zirveye çıkar.Korkularini bizimle yen, zamanını boşuna harcama.
Herkesten farklı ol, bir adım öne çık...


Bölgesel Zayıflama Nedir?

Ultrakavitasyon sistemi, bölgesel yağlanma ve selülitle ultrason yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir. Cildin dış yüzeyine uygulanan yeni ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklerine neden olur. Bununla birlikte oluşan köpüklenme önce genişleme, sonra patlama yaratır. Kavitasyon denilen bu etki; yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek depo yağların yapısını bozar. Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları sayesinde buralardan uzaklaştırılmaya çalışılır. Serbestleşen bu yağlar, adalelerde yakılarak ya da üriner sistem ve karaciğer yoluyla vücuttan dışarı atılırlar. Biz bu teknolojiyi önceden tecrübe sahibi olduğumuz hipoosmolar lipotomi yöntemiyle beraber kullanarak bahsedilen etkili sonuçları alıyoruz. Zaten tavsiye edilen ve bilimsel olarak da ispatlanmış gerçek etki mekanizması da bu metot ile elde edilmektedir

Yüzme Nedir?

Yüzme Sporu, yer yüzünün en eski sporlarından biri olarak kabul edilir. Yer çekimsiz bir ortamda su direncine karşı yapıldığı için diğer spor dallarından çok farklıdır.
Kısaca yüzmeyi, su yüzeyinde ve su altında hareket etmeyi ve bir yöne ilerlemeyi sağlayan hareketler bütünü olarak tanımlayabiliriz. Su içerisinde yapılan bir spor olduğu için yüksek fiziksel dayanıklılık gerektirir. Su yüzeyinde durabilmek ve hareket edebilmek için yapılan tüm hareketler yüzme olarak kabul edilir.

Yüzmenin Faydaları:

Dayanıklılık ve esnekliğinizi geliştirir.
Kalbi güçlendirir
Fiziksel görünümünüzü değiştirir.
Dolaşımı düzenler. Varis gibi hastalıklarda faydalıdır.
Kilo kontrolünü sağlar.
Stres ve gerilimi azaltır.
Eklem iltihabı gibi hastalıklarda, eklemleri ve bağları daha az zorladığından önerilen egzersiz tipidir.
Enerji verir.
Kas güçsüzlüklerini tedavi eder.
Şişmanlarda, hamilelerde ve hareketsiz kişilere faydalıdır. Çünkü suda yapılacak egzersizler eklemleri ve bağları daha az zorlamaktadır.
Tüm kasların ahenkle hareket etmesini sağlarken, kol ve göğüs kaslarını canlandırır.
Yüzme yeteneği çocuğun gelişiminde etkili olur. Bağımsızlığı ve özgüveni geliştirir.
Basınç duygusunu, karşı kuvveti ve kaldırma kuvvetini tecrübe ederler.
Su, cilt dokusuna masaj yapar ve denge hissini geliştirir.
Bununla beraber çocuklar değişik duyularla vücut bilincini geliştirirler.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Yaza bomba gibi bir vücutla girmeye hazır mısınız bizle çalışın farkı hissedin winfit center dayız
Yaza bomba gibi bir vücutla girmeye hazır mısınız bizle çalışın farkı hissedin winfit center dayız