Konya Merkez Fatma Zehra Özdeş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Fatma Zehra Özdeş

merkez, KONYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Biyoloji Özel Ders , Fizik Özel Ders , Matematik Özel Ders , 3D Animasyon Kursu , Photoshop Kursu , Cinema4D Kursu , Idecad Kursu , SketchUp Kursu , Teknik Resim Kursu , Grafik Tasarım Kursu , Autocad Kursu , 3D Studio Max Kursu , Revit Kursu , After Effects Kursu , Illustrator Kursu , Flash Kursu , Dijital Animasyon Kursu , Mimari Proje Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Fatma Zehra Özdeş, KONYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 16.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KONYA ilinde hizmet veren 361 kurs/özel ders verenden 105 . sıradadır. Başta Idecad olmak üzere 18 farklı kurs/özel ders vermektedir. Fatma Zehra Özdeş, 46 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM--- AUTOCAD, SKETCHUP, LUMİON, PHOTOSHOP DERSLERİ VERİLİR. YÜKSEK DÜZEYDE AUTOCAD BİLGİSİNE SAHİBİM.


Biyoloji Özel Ders Nedir?

Biyoloji canlıların doğma, gelişme, üreme gibi yaşam evrelerini inceleyen bilim dalıdır. Aynı zamanda canlı bilimi olarak da adlandırılabilir. Bu bilim dalı ile ilgilenenlere de biyolog denir. Biyolojinin botanik, tıp ve zooloji gibi birçok eski dalı vardır. 19. yüzyılda bu dalları bünyesinde birleştirerek biyoloji ortaya çıkmış ve bu bilim dalı gelişmiştir. Bu sayede bilim insanları, bütün yaşayan varlıkların, ortak bazı özellikler taşıdıkları konusunda hemfikir olmuşlardır. Şimdi ise Biyoloji, dünya genelinde tüm okullarda öğretilen ana derslerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fizik Özel Ders Nedir?

Fizik, maddenin kimyasal yapısı dışında kalan genel özelliklerini, genel ya da geçici yasalara bağlı olarak, deney yoluyla incelenebilen, matematiksel olarak tanımlanabilen durum ve değişimlerini inceleyen bilim dalıdır. Özetle maddeyi, maddenin uzay-zamanda hareketini enerji ve kuvveti de dahil ederek bütün ilgili kavramlarla birlikte konu alan doğa bilimidir. Bir bakıma evren ile ilgili nasıl ve niçin sorularını cevaplamak için doğanın genel bir analizidir. Günlük hayatımızda Matematik gibi Fizik de hep karşımıza çıkan bir diğer önemli bilim dalıdır.