Konya Merkez İbrahim Şahin

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İbrahim Şahin

merkez, KONYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: TYT Kursu , YKS Kursu , YÖS Kursu , Açık Lise Kursu , Akşam Lisesi Kursu , Etüt Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , Temel Lise Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İbrahim Şahin, KONYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 23.04.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KONYA ilinde hizmet veren 305 kurs/özel ders verenden 39 . sıradadır. Başta YKS olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. İbrahim Şahin, 10 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Türkçe dil bilgisi---Tarih ve İnkılap---Türk Edebiyatı---Coğrafya--- dersleri için makul fiyattan özel ders veriyorum. Özel ders konusunda tecrübeli başarıya ulaştıracak birisini arıyorsanız işte fırsatı buldunuz.!
Öğrencinin dersleri yanında onun ihtiyacı olduğu rehberliği yapıyprum. Önünü görebilen öğrenci her zaman için başarmaya meyillidir.
Hayaliniz çocuğunuzun iyi bir üniversite, iyi bir lise kazanması ise ulaşın.
KPSS---DGS--LGS--(TYT-AYT) YKS---EKPSS---LİSE---ORTAOKUL---


TYT Nedir?

YGS'nin yerine geçecek ilk oturuma Temel Yeterlilik Testi (TYT) adı veriliyor. Ancak ilk oturumlar arasındaki en büyük fark ise soru sayısı ve adayların sorumlu olduğu bölümlerde ortaya çıkıyor. YGS'de adaylar Türkçe, Matematik, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri alanlarından sorumlu tutuluyordu. TYT'de ise 40 Türkçe ve 40 Temel Matematik sorusu olacak. YÖK Başkanı Saraç bu sınavın adayların temel yeteneklerini ölçmek amacıyla tasarlandığını belirtti.

YKS Nedir?

Üniversiteye 2018-2019 girişteki sınavın yeni adı Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) olarak belirlendi. Buna göre, adaylar iki ayrı oturuma katılacaklar. Yüksek Öğretim Kurumları Sınavına göre ilk oturumda temel yeterlilik esas alınarak gerçekleştirilecektir.

Sınavlar Haziran ayında bir hafta sonunda 2 oturumda yapılacak, soru sayısı 80 olacaktır. Türkçe ve Matematik sabah oturumunda yapılacak.

Öğleden sonraki ikinci oturumda lise müfredatına dair bilgiler esas alınacak.

Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı, haziran ayının bir hafta sonu yapılacak.