Konya Merkez Ömer Aytaç

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ömer  Aytaç

merkez, KONYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Etüt Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ömer Aytaç, KONYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 29.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KONYA ilinde hizmet veren 305 kurs/özel ders verenden 146 . sıradadır. Başta Etüt olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ömer Aytaç, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ilkokul  temel derslerde özel ders verilir.Başarıyı artırmanın temel yolu destek eğitimdedir.Başvurular için şimdiden teşekkürler.


Etüt Nedir?

Etüt okul sonrası yine okul müfredatına uygun olarak yürütülen bir destek eğitimidir. Burada öğrenciler etüt öğretmeni gözetiminde derslerini ve ödevlerini yaparlar. Destek almak istediklerinde etüt öğretmeni onlara yardımcı olur. Öğrenci okulda verilen ödevleri, projeleri burada rahat bir ortamda hazırlayarak akşam evine daha mutlu ve huzurlu gidecektir. Etüt öğrenciye ders çalışma alışkanlığı ve sonuç alıcı öğrenme alışkanlığı da kazandırmaktadır. Etüt merkezinde öğrenci sosyal bir ortamda olduğu için öğrenme ve ödev yapma konusunda daha istekli olacaktır. Hatta ders çalışma ve ödev yapma eğlenceli bir hale bile gelecektir. Etüt programları öğrencilere ders çalışma dışında da imkânlar sunuyor. Güzel ve hızlı okuma ve yazma alışkanlığı, birlikte çalışma alışkanlığı, zamanı etkin kullanabilme alışkanlığı gibi nitelikler de etüt programları ile kazanılıyor.

Verilen Kursların Ayrıntıları
1-2-3-4-5. Sınıflara kurs verilir.
Öğrencinin derse odaklanması ve de güven ortamı sağlanır.