Konya Merkez Rahman Şimşek

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Rahman  Şimşek

merkez, KONYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ansys Kursu , Archicad Kursu , Arduino Kursu , Cad Cam Kursu , Idecad Kursu , Navisworks Kursu , Powermill Kursu , Primavera Kursu , SketchUp Kursu , Solidcam Kursu , Sta4CAD Kursu , Swift Kursu , Teknik Resim Kursu , Tinkercad3D Kursu , Topsolid Kursu , Xsteel Kursu , Autocad Kursu , SolidWorks Kursu , Catia Kursu , Gerber Kursu , Mastercam Kursu , Corel Draw Kursu , Revit Kursu , Indesign Kursu , CNC Kursu , Maya Kursu , Rhinoceros Kursu , Mimari Proje Kursu , Makine Proje Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Rahman Şimşek, KONYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 07.03.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KONYA ilinde hizmet veren 332 kurs/özel ders verenden 59 . sıradadır. Başta Archicad olmak üzere 29 farklı kurs/özel ders vermektedir. Rahman Şimşek, 37 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Solidworks, Auto-Cad, Tasarım ve Motor Bölümü Tüm Dersler  verilir. Meslekteki 22 yıllık Teknik öğretmenlik tecrübemizle motorlu araçlar teknolojisi alanı tüm dersleri, motor ve direksiyon eğitimi, Auto-Cad, SolidWorks uygulamalı çizim eğitimi verilir.
İşletmenizi bir adım öne geçirmek için ihtiyaç duyabileceğiniz mucit tasarımcılık ve sorun çözme hizmeti satın alabilirsiniz. Bu tür hizmetlerin ücreti ve anlaşma koşulları ilgili firma ile detaylı görüşülecektir.
Not: Bir ders süresi 40 dakikadır. Resimler patentleme sürecinde olan 3 adet buluşuma ait olup özgün çalışmamdır.
"https://www.youtube.com/channel/UCZs46__pYaPr6_wHOPMv71Q "      kanalımdan çalışmalarım hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Meslek Lisesi Programı uygulanacaktır.
Meslek Lisesi programı uygulanacaktır.
Öğrenci seviyesine göre temel ve orta seviye program uygulanacaktır. Bu programla katı modelleme, montaj, hareket etüdü, simülasyon ve basit analizler yapılabilecektir.