Konya Selçuklu Mehmet Büber

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mehmet Büber

selçuklu, KONYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ansys Kursu , Archicad Kursu , Arduino Kursu , Cad Cam Kursu , Idecad Kursu , Navisworks Kursu , Powermill Kursu , Primavera Kursu , SketchUp Kursu , Solidcam Kursu , Sta4CAD Kursu , Swift Kursu , Teknik Resim Kursu , Tinkercad3D Kursu , Topsolid Kursu , Xsteel Kursu , Autocad Kursu , SolidWorks Kursu , Catia Kursu , 3D Studio Max Kursu , Gerber Kursu , Mastercam Kursu , Android Uygulama Kursu , Corel Draw Kursu , Revit Kursu , After Effects Kursu , Indesign Kursu , CNC Kursu , Maya Kursu , Rhinoceros Kursu , Mimari Proje Kursu , Makine Proje Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mehmet Büber, KONYA SELÇUKLU ve civarında hizmet vermekte olup 07.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KONYA ilinde hizmet veren 328 kurs/özel ders verenden 96 . sıradadır. Başta Autocad olmak üzere 32 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mehmet Büber, 28 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
1) 3D MAX
2) 3D MAX VE V -RAY
3) AUTOCAD
4) BİLGİSAYAR KURSU
5) GOOGLE ADWORDS
6) İLERİ DÜZEY EXCEL
7) SOLİD WORKS
8) WORDPRESS
9) ARGE PROJE HAZIRLAMA
10) TEKNİK RESİM EĞİTİMİ
11) CATİA KURSU
12) XSTEEL
13) GRAFİK TASARIM
14) SEO UZMANLIK
15) WEB TASARIM VE PROGRAMLAMA

Fotoğraflar

Ansys Nedir?

ANSYS; bilgisayar destekli olarak mühendislik çalışmalarında analiz ve simülasyonların yapılabildiği bir bilgisayar destekli mühendislik programıdır. ANSYS programı mekanik, yapısal analiz, hesaplamalı akışkanlar dinamiği ve ısı transferi gibi farklı disiplinlerde etkili çalışmalara olanak verir.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en çok kullanılan CAE (bilgisayar destekli mühendislik) programlarının başında gelen ANSYS programı sonlu elemanlar yöntemini kullanmaktadır. Sonlu elemanlar yöntemi ile tek parça halinde analizi çok zor olan karmaşk geometrideki cisimlerin küçük ve çok sayıda parçalara bölünerek ayrı ayrı analizleri. Sonlu sayıdaki elemanın analizi sonucu elde edilen sonuçlar birleştirilerek tek ve tutarlı bir analiz sonucu elde edilir.

1970 yılından beri geliştirilmekte olan ANSYS programı pek çok temel mühendislik dalında etkin bir biçimde kullanılmaktadır. Yaklaşık 45 yıldır geliştirilen bu program günümüzde en çok tercih edilen programların başında gelir. ANSYS programının farklı mühendislik çalışmaları için üretilmiş farklı bileşenleri bulunmaktadır.

Karmaşık yapılardaki nesnelerin analizleri ANSYS Mechanical ile yapılabilir. Sonlu elemanlar yöntemini kullanan bu program bileşen ve alt sistemlerin gerçek dünyadaki davranışlarının simülasyonu yapılarak gerçeğe uygun sonuçlar elde edilir.

ANSYS programıyla parça ve montajlar üzerinde statik analizlerin yanı sıra doğrusal ve doğrusal olmayan burkulma analizleri de yapılabilir. ANSYS programı mekanik simülasyonlarda çok düşük toleranslarda bile etkili sonuçlar verir. Nesneye uygulanan kuvvet sonucunda oluşan şekil değişimleri ve gerilme dağılımları simülasyonların sonunda anlık olarak görüntülenebilir.

Archicad Nedir?

ArchiCAD, Graphisoft tarafından mimarlar için üretilen 3B BDT (Bilgisayar Destekli Tasarım - Computer Aided Design / CAD) yazılımıdır. Graphisoft, 1984 yılında Macaristanda kurulmuştur. Firma Apple ile işbirliği yaparak, ArchiCAD yazılımını Apple kişisel bilgisayarlar için piyasaya sürmüştür.
Verilen Kursların Ayrıntıları
1) Makine, Makine Elemanları Tasarımı
2) İmalat Resimlerini Hazırlama (2D & 3D)
3) Kalıp Tasarım & İmalatı
4) Katı & Yüzey Modelleme
5) Kalite Yönetim Sistemi
6) Üretim Planlama
7) Ürün Tasarımı & Geliştirme
8) Mekanik Tesisat Projeleri
9) Mimari Tasarım & Modelleme
10) Endüstriyel Tasarım & 3D Modelleme
11) Showroom & Dekorasyon
12) Fuar Stand Hizmetleri
13) Web Sitesi & E - Ticaret Sitesi