Malatya Merkez Furkan Yakar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Furkan Yakar

merkez, MALATYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Konuşma Terapisi Kursu , Finans Kursu , Makyaj Kursu , Güzellik Uzmanlığı Kursu , Masaj Kursu , Cilt Bakımı Kursu , Cinsel Terapi Kursu , Farkındalık Kursu , Hafıza Teknikleri Kursu , Kariyer Koçluğu Kursu , Yaşam Koçluğu Kursu , Aile Danışmanlığı Kursu , Diksiyon Kursu , Beden Dili Kursu , İletişim Kursu , Aile Birleşimi Kursu , Sigortacılık Kursu , Liderlik Kursu , Pazarlama Kursu , Çocuk Gelişimi Kursu , TS EN ISO 9001:2015 Risk Tabanlı Proses Yönetimi Eğitimi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Furkan Yakar, MALATYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 13.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. MALATYA ilinde hizmet veren 121 kurs/özel ders verenden 54 . sıradadır. Başta Aile Danışmanlığı olmak üzere 21 farklı kurs/özel ders vermektedir. Furkan Yakar, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Aile danışmanlığı, kişisel gelişim ve psikolojik danışmanlık, çocuk gelişimi, güzellik ve kombin danışmanlığı. insan psikolojisi ve davranışları üzerine hizmet veriyorum.


Konuşma Terapisi Nedir?

Dil veya konuşma bozukluğu olan birçok çocuk için uygulanan tedavi yöntemine dil ve konuşma terapisi denir. Konuşma bozukluğu seslerin doğru üretilmemesi ile ilgilidir. Dil bozukluğu ise anlamdaki güçlük ya da düşüncelerini bildirmek için kelimeleri bir araya koyamamaktır. Buna bağlı olarak konuşma terapisi çeşitli dil ve konuşma bozukluğu olan her yaştaki kişiye yardım eder.

Finans Nedir?

Finans; ihtiyaç duyulan fonların uygun şartlarda sağlanması ve etkin bir şekilde kullanılmasıyla ilgili faaliyetlerdir. Kişilerin veya kurumların maddi gelir elde etmeleri, yatırım yapmaları ve zaman içinde bu yatırımları değerlendirmeleridir. İşletme ve ekonominin ortak dalıdır.