Malatya Merkez Mustafa Atay

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mustafa Atay

merkez, MALATYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Spor Koçluğu Kursu , Antrenörlük Kursu , Spor Akademisi Kursu , Besyo Hazırlık Kursu , Spor Lisesi Hazırlık Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mustafa Atay, MALATYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 09.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. MALATYA ilinde hizmet veren 120 kurs/özel ders verenden 68 . sıradadır. Başta Antrenörlük olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mustafa Atay, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Spor bilimleri fakültesi mezunu

Fotoğraflar

Spor Koçluğu Nedir?

Bir sporcunun tekniği çok iyi olabilir, taktiği çok iyi olabilir, zekâ gücü çok iyi olabilir ancak performansı iyi olmadan bunları tam olarak ortaya çıkarması mümkün değil. Aslında form da budur. Beyni ile vücudunun aynı orantılı hareket etmesidir. Bizim istediğimiz, her zaman sporcuda formunun en üst seviyede olması. Performans koçluğu yapmamız da ona bireysel olarak çalışmalar yaptırıp bireysel güçlenmeleri olması ya da bir sporcunun ekstra çalışarak en üst seviyeye gelmesidir.

Antrenörlük Nedir?

Sporcuların ferdi ve toplu olarak, uluslararası kural ve tekniklere uygun olarak eğitilmesini sağlayan, sporun esaslarını, teknik prensiplerini ve kurallarını öğreten ve alanındaki gelişmeleri takip eden kişidir.