Manisa Merkez Akademik Batı Dilleri

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Akademik Batı Dilleri

merkez, MANİSA
KURUMSAL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Çevirmenlik Kursu , Havacılık İngilizcesi Kursu , İngilizce Yazışma Teknikleri Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Akademik Batı Dilleri, MANİSA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 25.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. MANİSA ilinde hizmet veren 147 kurs/özel ders verenden 79 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 17 farklı kurs/özel ders vermektedir. Akademik Batı Dilleri, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
1984 yılında kurulmuş olan Akademik Batı Dilleri  ortaöğrenim, üniversite ve üniversite üstü öğrencilerine  yönelik M.E.B. bağlı özel dil okuludur. Altyapı  eğitimleri yanısıra YDS, ERASMUS YÖKDİL, TOEFL vb. sınavlara yönelik uygulama ve etütlerle destekleyici eğitim modeliyle hizmet vermekteyiz. Özel firma personel eğitimi danışmanlık, iş ve konuşma ingilizcesi  ve çeviri hizmetlerimizle de uzman ve iddialıyız.

Fotoğraflar
Akademik Batı Dilleri Akademik Batı Dilleri Akademik Batı Dilleri Akademik Batı Dilleri Akademik Batı Dilleri Akademik Batı Dilleri


Verilen Kursların Ayrıntıları
Ingilizcenin günümüzdeki önemi iş hayatına atılınca daha da bir önem kazanıyor. Ve bu eğitim maalesef eğitim hayatında verilen temel eğitimin ötesinde gerek günlük konuşmadan gerekse sektörel bazda eğitime kadar geniş bir alan. Ihtiyaç duyulan özellikle akademik kariyerde gerekli bilimsel terminoloji içerikli dil eğitimi Türkiye de ilk ve tek Akademik  Inilizce kursu Akademik Bati Dilleri eğitim kurumunda verilmektedir.
2. Sınıftan 8. Sınıfa kadar  müfredata uygun sınıf veya özel ingilizce eğitımimiz uzman kadromuz tarafından verilmektedir..

Detaylar için lütfen
0 (236) 250 0 500📞
   GENEL INGILIZCE, HAZIRLIK ATLAMA,  ERASMUS, YÖKDİL ,SPEAKING, İŞ INGILIZCESI ,YDS ,TOEFL, IELTS vb sinavlara uzman öğretmenlerimizin hizmet vermekteyiz.
Akademik düzeyde Ingilizce ait yapı isteyen bu tür sinavlar Akademik Bati Dilleri Dil Okulu öğrencileri için hedeften öte eğitimin doğal sonucu olarak kolaylıkla geçilebilir bir sınavdir..Lütfen bilgi aliniz 0 236 250 0  500
34 yıllık Akademik düzeyde Ingilizce eğitimi veren kurumumuz  ilk orta ve lise gruplarına  özel bir uygulama eğitımıne başlamıştır..
? Ders müfredatına uygun
?  Konuşma ağırlıklı
👌  Eğlenceli, aktiviteli interaktif          eğitim
👉Detaylı bilgi için 0 236 250 0 500📞
Yabancı dil deyince artık ingilizce nin yanısıra konuşulan başka bir dil akla geliyor tüm dünyada..ingilizce bilmemek böyle bir asırda izah edilebilir bisey değil elbette..Bizim ülkemizde  ingilizcenin büyük bir dert gibi algılanması çok normal.. çünkü öğretim modeli çok yanlış.Bu işi yıllarca başarıyla uygulayan Özel Kurumlardan olan Akademik Bati Dılleri gerek cümleleri analitik inceleme formülüyle,  dilbilgisi altyapısı ve doğru telaffuz uygulamalarıyla binlerce ögrenci  yetistirmenin hakli gururunu taşımaktadır.
Uluslararası yazişma, ingilizce sunum hazırlama, ihale mevzuatı, idari ve teknik şartname, ithalat-İhracat,  hukuk ingilizcesi, iş ingilizcesi, tez yazımı ve çevirisi, firma personel eğitimi ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.
Ithalat-ihracat , ihale mevzuatı, idari ve teknik şartname, bankacılık hukuk ingilizcesi, mesleki ingilizce, uluslararası yazışma sunum  vb sektörel bazda firmalara personel eğitimi ve danışmanlık hizmetleri verilir.
Kurumumuz Manisa Vestel üst düzey yönetici ve personel ingilizce eğitimini, CBÜ TEKNOKENT çalışanlarını ve firmalarda çalışan mühendis vb. İş ve mesleki ingilizcenin gerek konuşma ve yazım konularında eğitim vermektedir.
111          
HAZIRLIK ATLAMA çalışmaları uzman öğretmenlerimiz tarafından  verilen ve son derece başarılı sonuçlar elde edilen hizmetlerimizdendir.  Lütfen bilgi aliniz.0 236 250 0 500
Akademik dil eğitiminde YDS türü bir sınava hazırlığın tek temel şartıdır.. Uzun ve bilimsel terminolojiden oluşmuş paragraflari okuyup anlama yanısıra cümleyi analiz etme , teknik bilmenin ötesinde üst düzey bir çalışma gerektirir. Kurslarimizda bu altyapı doğal olarak işlendiğinden  YDS sınavı  rahatlıkla geçilen bir sinavdir..
👉 uzman öğretmen
👉zengin materyal
👉Nitelikli dil eğitimi  için;

Lütfen 0 (236) 250 0 500📞