Manisa Merkez Emir Ayhan Yılmaz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Emir Ayhan Yılmaz

merkez, MANİSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bootstrap Kursu , Kodlama Kursu , Objective C Kursu , SQL Kursu , Yazılım Kursu , Java Kursu , PHP Kursu , ASP Kursu , Delphi Kursu , Bil. Programcılığı Kursu , Xamarin Ile Mobile Uygulama Geliştirme Kursu , HTML5 Kursu , CSS3 Kursu , JQuery Kursu , C# Kursu , MVC Kursu , C Kursu , C++ Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Emir Ayhan Yılmaz, MANİSA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 10.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. MANİSA ilinde hizmet veren 121 kurs/özel ders verenden 49 . sıradadır. Başta Kodlama olmak üzere 18 farklı kurs/özel ders vermektedir. Emir Ayhan Yılmaz, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Manisa'da Organize Sanayi bölgesine ait özel bir meslek lisesinde okumaktayım. Okulda bana gelen bir çok bilgi sayesinde öğrencilere daha iyi hizmet verebiliiyorum. Normalde kurs ücretleri tavan yapmış durumda. Hem uygun fiyata kurs veriyorum hem de kodlamayı yaymış olauyorum. Benim için manevi bir rahatlıkta olmuş olacaktır. Öğrenci olduğum için bilgilerim taze ama kuvvetli. 2 adet Robot yarışmasında 2.lik ve 1.lik ödülüm var. Firmalara başvuru yaptığım 3 adet büyük projem var. 12 Derste kursiyere kodlama eğitimini vermiş oluyorum.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Arduino hayatın pek çok yerinde kullanılan ve yapılması zor olan elektronik aletlerin yapılmasında yardımcı olacak kolay bir mikrodenetleyicidir. Bu arduino ile robot, saat, gaz alarmı, toprak nem sensörü vb. kullanılabiliyor. Kursiyer arduino yu öğrendikten sonra fark edecek ki meğersem hayatın temelinde bu kartlar yaşıyormuş. Normalde Kurs fiyatları tavan durumda. Ama ben de durum farklı internet üzerinden de ders veriyorum. Öğrenci olduğum için bilgilerim taze ama kuvvetlidir. robot yarışmalarında derecelerim var.
-