Manisa Merkez İsmail Özder

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İsmail Özder

merkez, MANİSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Matematik Özel Ders , KPSS Kursu , ALES Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
İsmail Özder, MANİSA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 25.12.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. MANİSA ilinde hizmet veren 108 kurs verenden 22 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 3 farklı kurs vermektedir. İsmail Özder, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
12 yıldır MEB'e bağlı okullarda matematik öğretmenliği yaptım. Ayrıca bu süre içinde bazı kurslarda da çalıştım ve bir çok özel ders öğrencim oldu. Özellikle sınavlara hazırlık ve rehberlik hizmeti verebilirim. İlk okul matematik ve orta okul matematik konusunda yılların tecrübesiyle her türlü sınıf  düzeyinde derse takviye olarak ders anlatımı ve rehberlik yapılır. ALES ve KPSS için daha önce KPSS hazırlık öğrencilerim oldu ve beraberce başarıyı elde ettik. ALES konusunda çok tecrübem olmadı. Ancak bu konuda da fazlasıyla yeterli olduğumu düşünüyorum. Çünkü ÖSYM'nin yaptığı ALES denemelerinden hiç çalışmadan bile çok iyi puanlar çıkardım. Eğer benimle çalışırsanız memnun kalacaksınız.

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
12 yıldır MEB'e bağlı okullarda ilköğretim matematik öğretmenliği yaptım. Bu konudaki tecrübemle sizlere her sınıf düzeyinde derse takviye ve rehberlik hizmeti verebilirim. Ayrıca sınavlara hazırlanan öğrencilerimiz için de eğitim koçluğu yapabilirim.
KPSS hazırlık için bugüne kadar bir çok öğrencim oldu doğru yöntemle ve doğru bir anlatım şekli ile başarıya ulaştık bunu sizinle de yapabiliriz.
ALES hazırlık konusunda çok tecrübem olmadı ama ben kesinlikle bu konuda da fazlasıyla yeterli olduğumu düşünüyorum. Çünkü ÖSYM'nin yaptığı ALES denemelerinden hiç çalışmadan bile çok iyi puanlar çıkardım ve bu konudaki başarımı size de aktarabilirim

Yorumlar