Mardin Merkez Ahmet Boz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ahmet BOZ

merkez, MARDİN
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ahmet BOZ, MARDİN MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 26.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. MARDİN ilinde hizmet veren 21 kurs/özel ders verenden 11 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 15 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ahmet BOZ, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Her seviyede Hollandaca (flemenkçe) ve İngilizce dersleri vermekteyim.  İngilizce Yazma, Okuma, Dinleme ve Konuşma dersleri veriyorum. Ayrıca Turizm ve İş İngilizcesi programları da mevcuttur. Hem bireysel (yüz yüze, birebir) dersleri hem de online olarak internet üzerinden her seviyede ve kişinin amacına yönelik İngilizce dersler veriyorum.  İlk ders tanıtım dersidir ve ücretsizdir. İlk sdersten sonra kişiye özel program hazırlanır.

Fotoğraflar

Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.