Muğla Bodrum The Aegean Academy

Bu kursu paylaş
0 Yorum

The Aegean Academy

bodrum, MUĞLA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Havacılık İngilizcesi Kursu , İngilizce Yazışma Teknikleri Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
The Aegean Academy, MUĞLA BODRUM ve civarında hizmet vermekte olup 20.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. MUĞLA ilinde hizmet veren 186 kurs/özel ders verenden 8 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 16 farklı kurs/özel ders vermektedir. The Aegean Academy, 72 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
HAKKIMIZDA

Uzun seneler kariyerlerine İngiltere ve Amerika’da devam etmiş ve işinin ehli diyebileceğiniz, bölümünün öncülerinden oluşan Akademik Kadromuz ile Destek Yurtdışı Danışmanlık LTD şirketi,  2016 Senesi itibari ile Bodrum’da faaliyetlerine başlamıştır.

Eğitim programlarını Türk öğrencilerinin ihtiyaçlarına göre biçimlendirip tamamen kendine özgü bir İngilizce öğretim modeli oluşturarak 2018 senesi itibari ile bünyesin de “The Aegean Academy” markasını yaratmıştır.

“The Aegean Academy” en kısa zamanda, en verimli şekilde öğrencilerimize kendi amaçları doğrultusunda, özellikle de YDS, TOEFL, IELTS, PROFICIENCY gibi İngilizce sınavlarında faydalı olabilmek, tüm plan ve programları öğrenci memnuniyetine dayandırmayı hedefleyip, uygulamaktadır.

İşini seven, işinin uzmanı olan, profesyonel bir disiplin ve amatör bir ruh ile çalışan bir kadroya sahip olmak, bilgiyi paylaştıkça başarının artacağına inanmak bizlerin en büyük misyonudur.

Amacımız, Atatürk ilkelerine bağlı, ekip çalışmasına yatkın, paylaşımcı, yenilikçi, dinamik, üretken ve yetkin eğitim kadrosuyla, ileri eğitim teknolojilerini kullanılarak ve öğrenci odaklı çağdaş dil öğretim metotlarından yararlanarak ulaşılan başarılı konumu sürekli muhafaza etmektir. Eğitim sektöründe, özellikle İngilizce sınavlar konusunda ve Konuşma odaklı Genel İngilizce programlarıyla farklılıklar yaratıp kalıcı üstünlükler sağlamak amacıyla öncelikle Bodrum’da, daha sonra Türkiye’de en iyi dil eğitimi veren kurumlardan biri olmaktır.