Muğla Fethiye Gülçin Akça

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gülçin Akça

fethİye, MUĞLA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gülçin Akça, MUĞLA FETHİYE ve civarında hizmet vermekte olup 09.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. MUĞLA ilinde hizmet veren 153 kurs/özel ders verenden 42 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gülçin Akça, 31 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
5 yıllık ingilizce  öğretmeniyim.İlkokul,ortaokul ve lise öğrencilerine kurs verilir.Son zamanlarda konuşma ve dinleme ağırlıklı müfredat gelmiştir ve yazma,dinleme,konuşma ve okuma becerilerini geliştirmeye yönelik çalışılır.


İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

Verilen Kursların Ayrıntıları