Ordu Fatsa Ali Şahin

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ALİ ŞAHİN

fatsa, ORDU
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , Fen Kursu , Matematik Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
ALİ ŞAHİN, ORDU FATSA ve civarında hizmet vermekte olup 27.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ORDU ilinde hizmet veren 29 kurs verenden 4 . sıradadır. Başta Fen olmak üzere 3 farklı kurs vermektedir. ALİ ŞAHİN, 2 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
8. Sınıf Yaz TEOG hazırlık birebir yada gruplar hâlinde özel ders verilir.  Birebir ve grup ders ücretleri farklıdır. Ayrıca kendi  verdiğim özel ders saatlerini 1 saat yani en az 60 dk olarak ayarlıyorum. Genelde bunu bir ders saati yani 40 dk olarak yaparlar.

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
8. Sınıf Yaz TEOG hazırlık birebir yada gruplar hâlinde özel ders verilir. Birebir ve grup ders ücretleri farklıdır. Ayrıca kendi verdiğim özel ders saatlerini 1 saat yani en az 60 dk olarak ayarlıyorum. Genelde bunu bir ders saati yani 40 dk olarak yaparlar.
İlköğretim öğretim matematik 1 den 8 e kadar olan bütün sınıflara matematik özel ders verilir. yeni müfredat a uygun ders anlatımları sınavlar deneme sınavları okul sınavlarına ve TEOG a hazirlik. 0553 1661 567

Yorumlar