Ordu Merkez Yaşar Ahı

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Yaşar Ahı

merkez, ORDU
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Müzik Prodüksiyon Kursu , Kadınlar Korosu Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yaşar Ahı, ORDU MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 18.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ORDU ilinde hizmet veren 61 kurs/özel ders verenden 17 . sıradadır. Başta Müzik Prodüksiyon olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Yaşar Ahı, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Suanda ordu unuversitesi muzik bolumu son siniftayim opere ve san bolumu okuyorum yeterli duzeyde ses egitimi dersi verebilirim


Müzik Prodüksiyon Nedir?

Müzik prodüktörleri müzik sektörünün kalbi ve ruhudur, onlar perde arkasındaki sessiz yıldızlardır. Kötü prodüksiyon en güzel şarkıyı yok ederken, iyi bir prodüksiyon şarkıcıyı bir anda efsaneye dönüştürebilir. Michael Jackson, Madonna gibi bir çok büyük artistin arkasında ciddi prodüktörler vardır ve günümüzde birçok artist prodüktörlük mertebesine ulaşarak kendini daha iyi ifade etmeyi tercih etmektedir.
Hayatını müziğe adayanlar için prodüktörlük ömür boyu süren bir hayaldir. 10 yıl öncesine kadar stüdyo da görev alabilmek için belli bir düzeye kadar çıraklık tecrübesi yeterliydi, ama bugünün fark yaratan prodüksiyonlarına imza atabilmek için analog ve dijital teknolojilerdeki profesyonel yaklaşımlara ulaşmak gerekir.

Kadınlar Korosu Nedir?

Kadınlar korosu
Koro, müzikal anlamda gerçekleştirdiği gelişimi göstermek adına, bundan sonra da bu tür organizasyonlara katılmayı hedeflemektedir. Amacı;

Hanımların müzikle üretmelerini sağlamak,
Yarım kalmış eğitimlerini sürdürmek,
Gizli yeteneklerini ve bastırılmış duygularını açığa çıkarmak,
Boş zamanları değerlendirmek,
Müzikle sevgi, saygı ve dostluk ilişkileri kurmak,
Konserler düzenleyerek, değişik kitlelere seslenmek ve çoksesli müziği yaymak amacıyla kurulmuştur.
Koro amaçları doğrultusunda birçok konser vererek çoksesli müziğin yayılmasında öncülük yapmaktadır.
Verilen Kursların Ayrıntıları