Adana Çukurova Quantum Bireysel Gelişim Ve Sanat Merkezi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

QUANTUM BİREYSEL GELİŞİM VE SANAT MERKEZİ

çukurova, ADANA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Resim Kursu , Drama Kursu , Seramik Kursu , Bale Kursu , Keman Kursu , Gitar Kursu , Piyano Kursu , Bağlama Kursu , Hızlı Okuma Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
QUANTUM BİREYSEL GELİŞİM VE SANAT MERKEZİ, ADANA ÇUKUROVA ve civarında hizmet vermekte olup 27.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 375 kurs/özel ders verenden 270 . sıradadır. Başta Resim olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. QUANTUM BİREYSEL GELİŞİM VE SANAT MERKEZİ, 68 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
SANATA DAİR HERŞEYİ BULABİLECEĞİNİZ BİR KURUM,,ÇOCUKLARIN HAYAL DÜNYASI BURADA GELİŞİR


Resim Nedir?

Resim, herhangi bir yüzey üzerine çizgi ve renklerle yapılan, günümüzde kavramsal bir boyutta ele alınması açısından hemen her tür malzemenin kullanılabildiği bir anlatım tekniğidir. Resim yapma sanatıyla meşgül kişiler, ressam olarak adlandırılırlar.

Drama Nedir?

Drama; genellikle kurgusal bir esere dayalı, oyuncular tarafından canlandırılan bir anlatı türü. Bir sözcüğü, bir kavramı, bir davranışı, bir tümceyi, bir fikri ya da yaşantıyı veya bir olayı, tiyatro tekniklerinden yararlanarak oyun ya da oyunlar geliştirerek öyküleştirmektir. Yunancada hareket anlamına gelen “dran” eyleminden çekimlenmiştir.