Sakarya Adapazarı Eda İrza Çolak

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Eda irza  Çolak

adapazari, SAKARYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , AYT Matematik Kursu , Matematik Kursu , TYT Matematik Kursu , KPSS Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Eda irza Çolak, SAKARYA ADAPAZARI ve civarında hizmet vermekte olup 12.09.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. SAKARYA ilinde hizmet veren 239 kurs/özel ders verenden 148 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Eda irza Çolak, 2 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Öğrenciyle öğrenci olarak anlayacağı dilden ilgileniyorum. Zaten sınıf öğretmenliği öğrencisiyim. Fakat liseden sayısal olarak mezun oldum, diğer derslerde de özellikle edebiyatta da özel tekniklerle yardımcı olabilirim. Matematik için ; Ödev yardımı, konu çalışması, sınava destek, ilkokul, ortaokul ve lise 1-2 öğrencileriyle çalışmalar yapabiliriz. İstendiği takdirde grup çalışması da yapılabilir. Ücret konusunda hiç sıkıntı yaşanmayacağına eminim, sevgiler.Verilen Kursların Ayrıntıları
Kendim de sınıf öğretmenliği öğrencisiyim, ve öğrencilerle bir arada sürekli bulunmanın beni de geliştirdiğine inanıyorum. Gerek psikolojik gerek teknik açıdan üniversitede gördüğümüz dersleri burda pekiştirmem de öğrencilerin faydasına oluyor. Ödev yapma becerisi, ders çalışmayı öğrenme, konuyu kavrama konusunda iyi çalışmalar yürüteceğimize inanıyorum. Sevgiler.
Bu sene TEOG sınavına girecek olan kardeşim var, onunla birlikte çalışmalar yapıyoruz. Ben de öğrenci olduğum için onun dilinden anlıyorum ve gerektiğinde bunalmalarını, yapmak istediği veya istemediği şeyleri çok net görüyorum. Sınav yılı ve özellikle matematik çok önemli. Bu açıdan öğrenciyle iletişimin de önemli olduğunu ve sürekli soru çözme antremanı yapılması gerektiğine inanıyorum. 7/24 ulaşılabilirim, diğer dersleriyle ilgili yardımcı olabilirim. Sevgiler, başarılar.