Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ufuk Murat Ertürk

karasu, SAKARYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Almanca Özel Ders

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ufuk Murat Ertürk, SAKARYA KARASU ve civarında hizmet vermekte olup 05.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. SAKARYA ilinde hizmet veren 122 kurs verenden 27 . sıradadır. Başta Almanca Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. Ufuk Murat Ertürk, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
40 yıl Almanya'da yaşamış, 2 Yüksek Okul ve 3 Mesleki Master diploması olan Beyden...
Akıcı bir Almanca, Üniversiteye hazırlık, Aile birleşimi için gereken sınava hazırlık ve teknik Almanca için ders verilir.
Not: Aile birleşimi için gerekli sınav bilgileri ve sınava hazırlık için örnek sınav sorularını içeren kılavuz verilir. (Garantili)
Saat ücreti: 35 TL
Aylık Kurs: 350 TL (haftada 3 saat),
Sakarya, Karasu, Hendek


Verilen Kursların Ayrıntıları
40 yıl Almanya'da yaşamış, 1 üniversite 1 Yüksek okul ve 3 mesleki master diploması olan Beyden... Akıcı bir Almanca, Üniversiteye hazırlık, Aile birleşimi için gereken sınava hazırlık ve teknik Almanca için ders verilir. Not: Aile birleşimi için gerekli sınav bilgileri ve sınava hazırlık için örnek sınav sorularını içeren kılavuz verilir. (Garantili) Saat ücreti: 35 TL Aylık Kurs: 350 TL (haftada 3 saat), Sakarya, Karasu, Hendek

Yorumlar