İzmir Karabağlar Bade Üzer

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Bade Üzer

karabağlar, İZMİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Bade Üzer, İZMİR KARABAĞLAR ve civarında hizmet vermekte olup 13.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İZMİR ilinde hizmet veren 2055 kurs/özel ders verenden 114 . sıradadır. Başta Çocuklar İçin İngilizce olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Bade Üzer, 134 gelen talepten 16 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhabalar. 5 ay polonyada bir üniversitede değişim programı ile eğitim aldım. 3 ay boyunca İngilterenin Halifax şehrinde bir danışmanlık şirketinde staj yaptım. Geldikten daha sonra bir kaç kişinin özel ders istemesi sonucu bu sektöre atıldım. Şu anda hali hazırda ders vermekte olduğum 5 farklı ilk okul ortaokul ve lise öğrencisi bulunmaktadır. Ayrıca özel bir okulda küçük yaş grubu öğretmeniyim. Çocuklarınız için ingilizceyi daha eğlenceli kılmak istiyorsanız burada sizi bekliyor olacağım..  Direkt iletişim kurmak için WhatsApp hattı: 0544 430 42 79


Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

İlkokul İngilizce Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik ingilizce ders takviyesi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Ortaokul müfredatında yer alan konuları çocuğun dersi anlama şekli belirlendikten sonra uygun bir dille aktarımı yapılıyor. Haftalık bazda sınav hazırlıyorum ve ders içerisinde oyun bazlı soru cevaplarımız oluyor. Dersi çok daha aktif hale getirerek çocuğun ingilizceyi anlaması hızlanıyor.
1 saatlik zamanım nasıl geçtiğini anlamıyacağınızı garanti ediyorum. Küçük yaş gruplarınım derslerini oyun bazlı işleyerek çocuğun derse olan ilgisini arttırarak ingilizceyi çok daha hızlı öğrenmesini sağlıyorum. Beraber kitaplar okuyoruz, şarkılar söylüyoruz, müzik dinliyoruz ve videolar izliyoruz.
Verilecek olan kurs çocuk için sıkıcı bir ders çalışma ortamından çok eğlenceli bir aktiviteye dönüşecek. İngilizce çocuklarınız içim daha eğlenceli bir hale gelecek.