Sakarya Merkez Bayram Turan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

BAYRAM TURAN

merkez, SAKARYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
BAYRAM TURAN, SAKARYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 23.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. SAKARYA ilinde hizmet veren 135 kurs verenden 31 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. BAYRAM TURAN, 8 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
MERHABA, HERKES ÖĞRENSİN DİYE!! DERS ÜCRETİ;10 TL
* Günümüzde pek çok  öğretmen internet üzerinden ders vermektedir.Fakat birebir etkili online ders verebilecek kişiyi bulmak çok daha önemlidir.Çoğumuz çevremizde İngilizce öğrenmek ümidiyle zamanını ve parasını harcamış ve malesef başarılı olamamış insanların hikayelerine şahit olmuşuzdur.Bazısı; İngilizce öğretmeni'nden diye başlayan ilanlara takılmış,zaten okullarda verilen yetersiz kural ve kalıplar karmaşasında kaybolmuştur.Bazısı;şu dil sınavında şu kadar yüksek puan aldım ders verebilirim diye baslayan ilanlara takılmış,dil ögrenmeyi üçbeş soruya doğru cevap vermekte aramış ve tabiki yanılmıştır..
* İŞTE TAM BU NOKTADA  FIRSAT TAM DA AYAĞINIZA GELDİ...
* İSTEDİĞİNİZ YERDE,İSTEDİĞİNİZ SAATTE,BİREBİR SADECE SİZE ÖZEL BİR DİL EĞİTİMİ ALMAK İSTEMEZMİSİNİZ..??
* BİR İNTERNET BAĞLANTINIZ,(SKYPE,WHATSAPP) PROGRAMINIZ,BİR KULAKLIK VE MİKROFONUNUZ VARSA,GERİYE SADECE KARAR VERİP BAŞLAMAK KALIY
* Evinizin konforunda,telaffuz,anlama,yazma,dilbilgisi ve konuşma ile ilgili becerilerinizi geliştirebiecek ayrıca günlük konuşma dilinde kullanılan yaygın deyim ve ifadelerı de öğrenebileceksiniz.
* İngilizcenin aslında ne kadar güzel ve bir o kadar da kolay bir dil olduğunu anlayacaksınız.
* Eğlenceli ve programlı ders işlenen bir ortamda hiç sıkılmadan İngilizce'yi öğrenme imkanı bulacaksınız.
* Yabancı dili öğrenme ve konuşma becerilerini kalıplaşmış gramer teknikleriyle değil,bir çocuğun ana dilini öğrenirken yaşadığı süreçleri referans alıp en doğru yöntemi size sunan DERS İŞLEME TEKNİĞİM ile başarıyı yakalayacaksınız.
FİYATI ÇOOOK DÜŞÜK TUTTUM..YAZ KAMPANYASI OLSUN BU DA BENDEN SİZE..
* DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ..
E-MAİL:  easyandmore123@gmail.com      GSM; 0 531 671 31 70

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
MERHABA, * Günümüzde pek çok öğretmen internet üzerinden ders vermektedir.Fakat birebir etkili online ders verebilecek kişiyi bulmak çok daha önemlidir.Çoğumuz çevremizde İngilizce öğrenmek ümidiyle zamanını ve parasını harcamış ve malesef başarılı olamamış insanların hikayelerine şahit olmuşuzdur.Bazısı; İngilizce öğretmeni'nden diye başlayan ilanlara takılmış,zaten okullarda verilen yetersiz kural ve kalıplar karmaşasında kaybolmuştur.Bazısı;şu dil sınavında şu kadar yüksek puan aldım ders verebilirim diye baslayan ilanlara takılmış,dil ögrenmeyi üçbeş soruya doğru cevap vermekte aramış ve tabiki yanılmıştır.. * İŞTE TAM BU NOKTADA FIRSAT TAM DA AYAĞINIZA GELDİ... * İSTEDİĞİNİZ YERDE,İSTEDİĞİNİZ SAATTE,BİREBİR SADECE SİZE ÖZEL BİR DİL EĞİTİMİ ALMAK İSTEMEZMİSİNİZ..?? * BİR İNTERNET BAĞLANTINIZ,(SKYPE,WHATSAPP) PROGRAMINIZ,BİR KULAKLIK VE MİKROFONUNUZ VARSA,GERİYE SADECE KARAR VERİP BAŞLAMAK KALIY * Evinizin konforunda,telaffuz,anlama,yazma,dilbilgisi ve konuşma ile ilgili becerilerinizi geliştirebiecek ayrıca günlük konuşma dilinde kullanılan yaygın deyim ve ifadelerı de öğrenebileceksiniz. * İngilizcenin aslında ne kadar güzel ve bir o kadar da kolay bir dil olduğunu anlayacaksınız. * Eğlenceli ve programlı ders işlenen bir ortamda hiç sıkılmadan İngilizce'yi öğrenme imkanı bulacaksınız. * Yabancı dili öğrenme ve konuşma becerilerini kalıplaşmış gramer teknikleriyle değil,bir çocuğun ana dilini öğrenirken yaşadığı süreçleri referans alıp en doğru yöntemi size sunan DERS İŞLEME TEKNİĞİM ile başarıyı yakalayacaksınız. FİYATI ÇOOOK DÜŞÜK TUTTUM..YAZ KAMPANYASI OLSUN BU DA BENDEN SİZE.. * DAHA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.. E-MAİL: easyandmore123@gmail.com GSM; 0 531 671 31 70

Yorumlar