Sakarya Merkez Yücel Sönmez

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Yücel Sönmez

merkez, SAKARYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yücel Sönmez, SAKARYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 16.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. SAKARYA ilinde hizmet veren 189 kurs/özel ders verenden 138 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Yücel Sönmez, 27 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Sakarya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunuyum. Tercümanlık- çeviri ve öğretmenlik tecrübelerim oldu. İlgilenen arkadaşlara yardımcı olurum.


İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

Verilen Kursların Ayrıntıları