Sakarya Serdivan Andreea Stoian Karadeli

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Andreea Stoian Karadeli

serdİvan, SAKARYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Andreea Stoian Karadeli, SAKARYA SERDİVAN ve civarında hizmet vermekte olup 06.12.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. SAKARYA ilinde hizmet veren 240 kurs/özel ders verenden 87 . sıradadır. Başta LGS (TEOG) İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Andreea Stoian Karadeli, 14 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Native speaker ile özel ders, günlük ingilizce, akademik ingizilce, iş ingilizce, teknik ingilizce.


LGS (TEOG) İngilizce Nedir?

TEOG sınavı, bilindiği üzere, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Kasım ve Nisan aylarında yapılan öğrencilik hayatının önemli aşamalarından birini oluşturan bir sınavdır. Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Türkiye Cumhuriyeti İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve İngilizce derslerinden oluşan sınav iki güne yayılmakta ve her bir gün için üç dersten sınav yapılmaktadır.

Bu altı ders arasında yapılan en son sınav olması ve öğrencilerdeki psikolojik ve fizyolojik yorgunluk TEOG İngilizce sınavının öğrenciler açısından biraz sıkıntılı geçmesine neden olabilir. Bu yüzden sınav hakkında yeterince bilgi sahibi olmalı ve çalışmalarınızı bu düzlemde yaparak kendinizi hazırlamalısınız.

Verilen Kursların Ayrıntıları